Rigonda, Adrians,
Ārija
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • SPORTS
 • Basketbols
 • Hokejs
 • Volejbols
 • Futbols
 • Regbijs
 • Motorsports
 • Teniss
 • Karatē
 • Vieglatlētika
 • BMX
 • Citi sporta veidi
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Arhīva navigācija


APTAUJA
Ziema bez sniega un +6 grādi. Patīk? ..vairāk
Esmu sajūsmā!
Varētu būt vēl
siltāks!
Mazliet sniegu jau
gribētos...
Gribu īstu ziemu,
ar sniegu un -20
grādu salu!  SPORTS / Citi sporta veidi /
2015.06.05.
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - PVD brīdina: neēdiet «Eko Paipalas» paipalu olas

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina patērētājus nelietot uzturā uzņēmuma SIA „Eko paipalas” ražotās un SIA „Balticovo” izplatītās paipalu olas ar derīguma termiņu sākot no 04.06.2015. līdz 31.07.2015.

PVD brīdina: neēdiet «Eko Paipalas» paipalu olas
/ ZIŅAS / Uzņēmēji runā - Vasaras kursi mācību centrā «BUTS» (2)

Mācību centrs “BUTS” Jāņa ielā 4 strauji attīstās un paplašinās, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam apgūt sev vēlamos kursus un profesijas, kā arī piedalīties semināros.

Vasaras kursi mācību centrā «BUTS»
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Māsiņa gatava dalīties – cienā ar maizīti

No 28.maija līdz 3.jūnijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaules gaismu ieraudzījuši 21 mazulis – divpadsmit puikas un deviņas meitenītes. Aizvadītajā mēnesī Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 99 jaundzimušie, tādējādi maija mēnesī sasniegts lielākais jaundzimušo skaits šajā gadā.

Māsiņa gatava dalīties – cienā ar maizīti
2015.06.04.
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Jelgavas dievnami aicina uz Baznīcu nakti

Otro gadu visā Latvijā notiks Baznīcu nakts. 5. jūnijā no pulksten 18 jelgavniekus uz lūgšanām un muzikāliem priekšnesumiem gaidīs trīs Jelgavas baznīcas – Svētās Annas baznīca Lielajā ielā 22a, katoļu katedrāle Katoļu ielā 11 un Jelgavas baptistu baznīca Mātera ielā 54.

Jelgavas dievnami aicina uz Baznīcu nakti
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Izmaiņas satiksmes organizācijā Pasta ielas posmā

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 4.jūnija plānots sākt darbus objektā „Pasta ielas brauktuves seguma atjaunošana posmā no Jāņa ielas līdz Sudrabu Edžus ielai, Jelgavā”, kur tiks veikta ielu apmaļu un brauktuves asfaltseguma virskārtas nomaiņa. Atbilstoši veicamajiem būvdarbiem paredzamas izmaiņas satiksmes organizācijā.

Izmaiņas satiksmes organizācijā Pasta ielas posmā
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Ceļojošais cirks «ALLE» arī Jelgavā! (3)

Nākamajā nedēļā četras dienas pēc kārtas pie Jelgavas Ledus halles notiks dažādu žanru mākslinieku priekšnesums cirka “ALLE” šovu programma. Latvijā šis cirks ir pazīstams jau vairāk kā 10 gadus.

Ceļojošais cirks «ALLE» arī Jelgavā!
2015.06.03.
/ ZIŅAS / Politika - Jaunais Latvijas Prezidents – Raimonds Vējonis (4)

Saeimas deputātu vairākums trešdien par Latvijas Valsts prezidentu ievēlēja līdzšinējo aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, kuru šim augstajam amatam izvirzīja Zaļo un zemnieku savienība.

Jaunais Latvijas Prezidents – Raimonds Vējonis
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Spēcīgais vējš Jelgavā nolauž bērzu

Trešdienas pēcpusdienā spēcīgais vējš Jelgavā nolauzis bērzu Pulkveža O.Kalpaka un Dārza ielas krustojumā. Koks tiks sazāģēts, lai netraucētu transporta kustībai.

Spēcīgais vējš Jelgavā nolauž bērzu
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Jelgavniece sacenšas konkursā Minskā

Mis Jelgava 2014 - Ilvija Bensone un Tukumniece Elīna Ivanova šobrīd atrodas Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur piedalīsies konkursā, un ikvienam ir iespēja par latvju skaistulēm nobalsot.

Jelgavniece sacenšas konkursā Minskā
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Uz remontdarbu laiku ierobežo satiksmi

No 2. līdz 9.jūnijam sakarā ar drošības saliņas remontdarbiem Rūpniecības un Tērvetes ielu krustojumā būs noteikti satiksmes ierobežojumi.

Uz remontdarbu laiku ierobežo satiksmi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Svētdien Jelgavā – Lielā ratu pastaiga

Jelgavas Māmiņu klubs svētdien, 7. jūnijā, ielūdz uz Lielo ratu pastaigu no Jelgavas pils līdz Pasta salai. Reģistrēšanās pasākumam – pie Jelgavas pils no pulksten 11. Paredzēts, ka pie pils varēs apskatīt policijas un ugunsdzēsēju ekipējumu, piedalīties dažādās aktivitātēs, bet Pasta salas estrādē paraugdemonstrējumus rādīs policijas suņi Enriko un Baks.

Svētdien Jelgavā – Lielā ratu pastaiga
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Iedvesmas mirkļi krustdūrienā

Otrdien Sabiedrības integrācijas pārvaldē (SIP) Sarmas ielā 4 tika atklāta rokdarbnieces Irmas Lasčenko krustdūrienā izšūtu gleznu izstāde «Iedvesmas mirkļi».

Iedvesmas mirkļi krustdūrienā
2015.06.02.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - 16 jelgavnieki saņem Poļa karti (1)

Svinīgā pasākumā 16 jelgavnieki saņēmuši Poļa karti, kas ne tikai apliecina viņu piederību poļu tautas, bet arī paredz dažādas priekšrocības Polijā, tostarp nodarboties ar uzņēmējdarbību un izmantot bezmaksas medicīnisko palīdzību.

16 jelgavnieki saņem Poļa karti
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Atvēl gandrīz pusmiljonu eiro objektu sakārtošanai

29.maijā Jelgavas novada dome apstiprināja lēmumprojektu par grozījumiem 2015. gada budžetā, paredzot finansējumu papildu pozīcijām. Kopumā domes sēde apstiprināja papildu finansējumu 428 894 eiro apmērā.

Atvēl gandrīz pusmiljonu eiro objektu sakārtošanai
/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājusi

TATJANA ANDŽĀNE, dzimusi 1969.gadā. Izvadīšana 02.06. plkst. 15.00 Bērzu kapsētā

/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Pilsētas ielās uzstādīti 480 jauni LED gaismekļi

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atklātā projektu konkursa „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana pašvaldību publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā” 4.kārtas ietvaros īsteno projektu „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Jelgavas pilsētas pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, 4.kārta”.

Pilsētas ielās uzstādīti 480 jauni LED gaismekļi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kāda ir Jelgava jubilejas gadā?

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir apkopojusi pilsētu raksturojošos rādītājus un sagatavojusi Jelgavas 750 gadu jubilejai veltītu infografiku.

Kāda ir Jelgava jubilejas gadā?
2015.06.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavnieki: mūsu pilsēta pārspēja Rīgu (6)

Maija pēdējās dienas aizritēja Jelgavas Pilsētas svētku zīmē, priecējot gan pilsētniekus, gan Jelgavas viesus ar daudzpusīgu kultūras un izklaides programmu. Latvijā garākais gājiens, krāšņs multimediju šovs, dažādi koncerti – tas viss nodrošinājis neaizmirstamus iespaidu, un vairāki jelgavnieki atzīst – esam pārspējuši Rīgas 800 gadu svinības.

Jelgavnieki: mūsu pilsēta pārspēja Rīgu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sākas brīvlaiks; jādomā par atpūtu un drošību

Aizvadītajā nedēļā beidzās mācību gads, un bērni un jaunieši, izņemot 9. un 12. klašu absolventus, jau var baudīt atpūtu. Daļa no viņiem dosies uz laukiem, citi – uz nometni, vēl citi – strādās, bet visos gadījumos nedrīkst aizmirst arī par drošību.

Sākas brīvlaiks; jādomā par atpūtu un drošību
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Vairāk kā tūkstotis – Jelgavas azotē

Pilsētas svētku programmu svētdienas vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā noslēdza bērnu un jauniešu deju koncerts «Jelgaviņai azotē». Vairāk nekā tūkstotis dejotāju no Jelgavas pilsētas, Ozolnieku un Jelgavas novada un Spīdolas ģimnāzijas teātra trupas izstāstīja savu stāstu par Jelgavu. Par tās ielām un namiem, par tās krāsām, smaržām un skaņām, par prieku un nopūtām. Tā ir bērnu un jauniešu dāvana Jelgavai tās nozīmīgajā jubilejā.

Vairāk kā tūkstotis – Jelgavas azotē
2015.05.31.
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Lieli un mazi apjūsmo senos braucamrīkus

Svētdienas pēcpusdienā Hercoga Jēkaba laukums piedzīvoja ceļojumu laikā – tajā varēja ieraudzīt vairāk kā 30 seno spēkratu, bet skatītāju priekam tiks demonstrēti arī veiklības braucieni.

Lieli un mazi apjūsmo senos braucamrīkus
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Lietus neaizbiedē sportot gribētājus (1)

Pēdējā maija diena Jelgavas Pilsētas svētku izskaņā Pasta salā un pļavā iepretī pilij pulcējās sportot gribētāji, un viņus aizbiedēt nespēja pat spēcīgā lietus gaze.

Lietus neaizbiedē sportot gribētājus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VIDEO: Krāšņais šovs pulcē cilvēku pūļus

Gan piektdienas, gan sestdienas vakarā par vienu no apmeklētākajiem Jelgavas Pilsētas svētku pasākumiem kļuva multimediālais ūdens strūklaku un gaismu šovs «Sapņi. Paaudzes. Jelgava.» uz Driksas upes.

VIDEO: Krāšņais šovs pulcē cilvēku pūļus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas svētki turpinās sportojot un dejojot

Interesenti aicināti svētdien, 31.maijā, Pasta salā iepazīties ar "Izturības vārtiem", sākot no pulksten 10. Pasākuma programma paredz apmeklētājiem iepazīšanos ar dažādiem sporta veidiem, dalību sacensībās un to atbalstīšanu, kā arī aizraujošas izrādes bērniem (pulksten 11 un 13), fotoizstādes atklāšanu. Svētku pasākumi turpināsies arī citās pilsētas vietās.

Pilsētas svētki turpinās sportojot un dejojot
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Vārda dienu svinēs kopā ar vecvecmāmiņu

20. līdz 27.maijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaules gaismu ieraudzījuši septiņpadsmit mazuļi – sešas puikas un vienpadsmit meitenītes.

Vārda dienu svinēs kopā ar vecvecmāmiņu
2015.05.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nacionālās biedrības priecē sirdi un vēderu

Pilsētas svētku ietvaros Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības sestdien aicināja jelgavniekus un pilsētas viesus uz Vecpilsētu, kur notika pasākums “Roku rokā draugu lokā” ar skanīgu koncertu, garšas niansēm bagātas nacionālo virtuvju degustācijām, radošajām darbnīcām bērniem un citām aktivitātēm.

Nacionālās biedrības priecē sirdi un vēderu
/ ZIŅAS / Ekonomikas ziņas - Uzņēmēju organizācija stiprina sadarbību ar LLU

Sanākot uz ceturto sēdi, šonedēļ Jelgavā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona padome (ZRP) ne tikai apsprieda jaunumus uzņēmējdarbībā, meklējot piemērotākos veidus šīs jomas attīstīšanā, bet arī parakstīja līgumu ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), sekmējot izglītības un zinātnes saikni ar uzņēmējdarbības vidi.

Uzņēmēju organizācija stiprina sadarbību ar LLU
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Novada pašvaldība pirks sešus mikroautobusus

Jelgavas novada domes deputāti domes sēdē apstiprinājuši lēmumprojektu par sešu mikroautobusu iegādi pašvaldības vajadzībām, tam paredzot veikt aizņēmumu Valsts kasē 242 000 eiro apmērā. Paredzamā sešu mikroautobusu iegāde notiek saskaņā ar pašvaldības autoparka reorganizāciju un efektivitātes uzlabošanu.

Novada pašvaldība pirks sešus mikroautobusus
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Mediķi dosies palīgā ar īpašu auto (3)

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālais centrs ticis pie ārsta- speciālista brigādes automašīnas. Vieglā tipa «Subaru» markas automašīna kopā ar speciālistiem jau pilda savus pienākumus, glābjot cilvēku dzīvības.

Mediķi dosies palīgā ar īpašu auto
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ar jaunu rekordu atver vārtus svētkiem (2)

Jelgavas pilsētas 750 jubilejas gadā piektdienas vakarā vairāk kā 20,5 tūkstoši jelgavnieku apliecināja savu saliedētību, mīlestību un lepnumu par savu pilsētu. Gājiena moto – „Atver vārtus priekam!”.

Ar jaunu rekordu atver vārtus svētkiem
2015.05.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsēta un «Prāta vētra» sveic darbīgākos cilvēkus

Šogad Jelgavas pilsēta atzīmē savu 750 gadu jubileju. Tas ir īpašs gads gan pilsētai, gan arī cilvēkiem, kas ar savu darbu, idejām un cerībām veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Par mūža ieguldījumu, nesavtīgu darbu un pilsētas vārda popularizēšanu šogad pilsētas jubilejā pasniegta šim notikumam veltīta dizaina skulptūra – atzinības zīme „Jelgava 750 – Vēstures griežos”.

Pilsēta un «Prāta vētra» sveic darbīgākos cilvēkus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Slavenība mudina novērtēt sporta nozīmi

Ceturtdien Jelgavas 4. vidusskolas 3.c klase, kas ir iesaistījusies LOK projektā «Sporto visa klase» aizvadīja neaizmirstamu sporta stundu ar viņu olimpiskās audzinātājas tāllēcējas Inetas Radevičas un leģendārā kārtslēcēja olimpiskā un seškārtējā pasaules čempiona Segeja Bubkas piedalīšanos. «Mēs arī manā valstī Ukrainā daudz darām, lai skolēni sportotu. Manuprāt, pats svarīgākais ir bērnos ieaudzināt izpratni par sporta nozīmi viņu dzīvē. Tālāk jau viņi izvēlēsies to sporta veidu, kas atbildīs viņu interesēm,» uzskata pasaules sporta leģenda.

Slavenība mudina novērtēt sporta nozīmi
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Starp «zeltiem» arī viens «dimants»

Ceturtdien Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā uz pieņemšanu pie pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa tika aicināti Zelta pāri, kuri šogad – Jelgavas pilsētas 750 jubilejas gadā – atzīmē savas laulības 50 gadu jubileju.

Starp «zeltiem» arī viens «dimants»0.72358393669128 122(0) - 0.51376938819885 2020.02.22. 15:46 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=145&act=10&date=1433451600&cat=2 ip: 172.68.65.189 usememcache: 1