SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

Raksts publicēts: 2019.08.22. 12:17:40
Raksta autors: jelgavniekiem.lv

Trešdien Daugavpils stadionā «Celtnieks» Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli aizvadīja FK «Jelgava» un BFC «Daugavpils». Ar 2:1 spēlē uzvaru svinēja jelgavnieki, iekļūstot Latvijas kausa pusfinālā.

Vārtus jelgavnieki guva jau pašā spēles sākumā – 2. minūtē pēc stūra sitiena precīzi ar galvu sita un bumbu daugavpiliešu sargātajos vārtos raidīja Maksims Votinovs. Pirmajā puslaikā abām komandām bija vairākas standartsituācijas un iespējas gūt vārtus, tomēr ne vieniem, ne otriem tas tā arī neizdevās. Tiesa, pašās puslaika beigās daugavpilieši radīja ļoti bīstamu situāciju pie jelgavnieku sargātajiem vārtiem, tomēr Vladislavam Kurakinam izdevās nosargāt vārtus sausā.

Arī otrā puslaika sākumā jelgavniekiem ātri izdevās gūt vārtus, palielinot savu pārsvaru – 50. minūtē atkal precīzs bija M.Votinovs, panākot uz tablo jau 2:0. Tālāk puslaiks ritēja diezgan mierīgi – jelgavnieki spēlēja diezgan droši, bet daugavpiliešu centieni atspēlēties nebija pietiekami apņēmīgi un enerģiski. Spēles 77. minūtē pie jelgavnieku sargātajiem vārtiem sākās asumi – daugavpilieši gandrīz uzlēca virsū mūsu komandas vārtsargam, uz ko jelgavnieki atbildēja ar pagrūstīšanos. Būtisks pavērsiens bija 82. minūtē, kad daugavpilieši tika pie 11 metru soda sitiena, ko realizēja Marsio Amarals de Oliveira Juniors, panākot rezultātu 1:2. Līdz ar to spēles galotnē atgriezās intriga – vai jelgavniekiem izdosies nosargāt uzvaru vai tomēr daugavpilieši izlīdzinās rezultātu un panāks pagarinājumu? Šoreiz viss beidzās par labu FK «Jelgava», kas uzvarēja spēlē ar 2:1 un iekļuva pusfinālā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Jelgavas komanda Latvijas kausā iesaistījās no astotdaļfināla, kurā tikās ar FK «Metta» – šajā kārtā pretinieki tika noteikti izlozē. Jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 1:0 un iekļuva ceturtdaļfinālā. Tajā iekļuvušās astoņas komandas tika salozētas pāros: FK «Liepāja»–«RFS», «Caramba Rīga»–FK «Karosta», BFC «Daugavpils»–FK «Jelgava», «Riga» FC–FK «Tukums 2000/TSS». Šobrīd zināmi jau divi pusfinālisti – FK «Karosta» un FK «Jelgava». Trešie pusfinālisti tiks noskaidroti šovakar, jo pulksten 19 sāksies spēle starp FK «Liepāja» un «RFS». Pēdējā spēle paredzēta 1. septembrī.

Saskaņā ar turnīra nolikumu pusfināla pārus arī paredzēts noteikt izlozē. Savukārt turnīra 2019. gada sezonas finālspēle norisināsies 26. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā.

Nākamā spēle jelgavniekiem būs 25. augustā, kad mūsu komanda atkal tiksies ar daugavpiliešiem, bet šoreiz – Virslīgas ietvaros. Spēle sāksies pulksten 16 Zemgales Olimpiskajā centrā.

AUTOdoc.lv

0.26423811912537 58(0) - 0.1838219165802 2024.03.19. 08:36 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=46984 ip: 172.70.35.88 usememcache: 1