SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» nospēlē neizsķirti ar FK «Liepāja»

Raksts publicēts: 2019.07.22. 07:27:19
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Svētdienas vakarā Jelgavas futbola komanda Zemgales Olimpiskajā centrā uzņēma FK «Liepāja» – komandas aizvadīja «Optibet» virslīgas 22. kārtas spēli. Komandas nospēlēja neizšķirti 0:0.

Jelgavniekiem pirmajā puslaikā bija vairāk izdevību gūt vārtus nekā pretiniekiem, un vairākas reizes uzbrukuma smailē bija Ņikita Ivanovs, bet diemžēl atklāt rezultātu mūsu komandai neizdevās. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrā puslaika pirmajā pusē jelgavnieku cīņasspars noplaka, un iniciatīva pārgāja liepājnieku pusē, tomēr rezultāts joprojām palika 0:0. Vēlāk jelgavniekiem atkal izdevās izveidot dažus bīstamus uzbrukumus, bet arī mūsu futbolistiem neizdevās raidīt bumbu vārtos. Kompensācijas laiks sākās ar konfliktu starp komandām, un brīdinājumu saņēma divi mūsu spēlētāji: Dāvis Indrāns, kurš bija iesaistīts strīdīgajā epizodē, un kapteinis Renārs Rode, kurš iejaucās vēlāk. Tomēr arī ar četrām papildu minūtēm bija par maz, lai kāda no komandām gūtu vārtus – spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Nākamo – 23. kārtas – spēli FK «Jelgava» aizvadīs 27. jūlijā pulksten 18, izbraukumā tiekoties ar FK «Spartaks Jūrmala».

0.50657820701599 58(0) - 0.31967306137085 2019.08.23. 22:07 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=46719 ip: 18.206.13.39 usememcache: 1