SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» uzvar FK «Metta»

Raksts publicēts: 2019.07.15. 21:17:33
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēle, kurā futbola klubs «Jelgava» ar rezultātu 1:0 pārspēja FK «Metta» un iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja ar nelielu mājinieku pārsvaru, taču būtisku labumu tas nedeva, jo līdz viesu soda laukumam izdevās tikt vien pāris reizes, pa vārtiem tā arī neuzsitot.

Puslaika 21. minūtē «Mettas» soda laukumā pēc divcīņas krita Artjoms Osipovs, taču mača galvenais tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs šo epizodi netraktēja kā noteikumu pārkāpumu. Nedaudz vēlāk mājinieki tika arī pie stūra sitiena, taču neko bīstamu izveidot nespēja. Spēles turpinājumā jelgavnieki turpināja vairāk darboties ar bumbu, taču tā pa īstam apdraudēt Dāvja Oša sargātos vārtus nespēja. Pirmais sitiens pa viesu vārtiem tika izdarīts 32. minūtē, kad veiksmi no tālākas distances izmēģināja Jakovs Biljans. Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Otro puslaiku «Jelgava» iesāka ar divām spēlētāju maiņām; Džaela Eisdena vietā laukumā devās Irakli Bidzinašvili un Dāvi Indrānu nomainīja Ņikita Ivanovs. Savas korekcijas spēlē ieviesa lietus, kas Zemgales Olimpiskā centra zālienu padarīja acīmredzami slidenu.

61. minūtē ilgāks uzbrukums izdevās viesiem, taču līdz sitienam «Mettas» spēlētājiem tā arī neizdevās aizspēlēties. Jelgavnieki atbildēja ar Ņikita Ivanova aktivitātēm uzbrukumā, taču atkal pievīla precizitāte. 67. minūtē lieliskā sitiena pozīcijā nonāca Igors Kozlovs, taču viņa sitiens no soda laukuma robežas lidoja pāri vārtiem.

Vienīgie vārti tika gūti, pateicoties Ņ.Ivanova aktivitātēm, kuru viesi nogāza savā soda laukumā, bet piešķirto 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Irakli Bidzinašvili. Atlikušajās minūtēs «Metta» nespēja atbildēt ar rezultatīvu sitienu, līdz ar to, jelgavniekiem dāvājot iespēju cīnīties Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

AUTOdoc.lv

0.32164406776428 58(0) - 0.21747803688049 2024.03.19. 08:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=46671 ip: 172.71.223.26 usememcache: 1