7

SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» pārspēja BFC «Daugavpils»

Raksts publicēts: 2019.06.22. 09:49:16

Piektdien FK «Jelgava» izbraukumā aizvadīja pēdējo otrā apļa spēli, tiekoties ar BFC «Daugavpils». Līdz ar to sezona ir pusē, un jelgavnieki šajā atskaites punktā atrodas turnīra tabulas 8. vietā – piektdienas uzvara ar 2:0 mūsu komandai ļāva pakāpties turnīra tabulā par vienu pozīciju, pametot pēdējo vietu.

Spēles rezultātu jelgavnieki atklāja jau spēles 13. minūtē, kad Daniilam Hvoiņickim izdevās realizēt brīvsitienu un panāks 1:0 savai komandai. Puslaika gaitā bīstami momenti pie pretinieku sargātajiem vārtiem bija abām komandām, tomēr daugavpiliešiem rezultātu izlīdzināt neizdevās, savukārt viesi jau pirmā puslaika kompensācijas laikā savu pārsvaru palielināja – 2:0. Precīzi sita jelgavnieku kapteinis Renārs Rode.

Otrajā puslaikā daugavpilieši sāka spēlēt aktīvāk nekā pirmajā puslaikā, vairākkārt tika pie iespējas izpildīt standartsituācijas, tomēr atspēlēt vārtus viņiem tā arī neizdevās. Arī jelgavnieki palieka pie diviem gūtiem vārtiem, lai gan vienā no spēles epizodēm pavisam tuvu trešajiem komandas vārtiem bija Džaels Eisdens – šoreiz veiksmīgāk nospēlēja daugavpiliešu vārtsargs Danilo Kučers. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0 jelgavnieku labā.

Kopš 12. jūnija Jelgavas komandas galvenais treneris ir baltkrievu specialists Oļegs Kubarevs. Pirmajā spēlē ar jauno treneri pie stūres jelgavnieki ar 0:1 piekāpās Valmieras futbola komandai. Šī O.Kubarevam bija otrā spēle ar FK «Jelgava».

Nākamo – 19. kārtas – spēli FK «Jelgava» aizvadīs 26. jūnijā pulksten 20 izbraukumā pret turnīra tabulas līderiem «Riga» FC.

0.27478694915771 58(0) - 0.17837142944336 2024.03.19. 08:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=46492 ip: 100.25.40.11 usememcache: 1