SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» zaudē FK «Spartaks»

Raksts publicēts: 2019.05.22. 08:32:04
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Otrdien FK «Jelgava» savā treniņbāzes laukumā uzņēma FK «Spartaks», aizvadot «Optibet» virslīgas 14. kārtas spēli. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 jūrmalnieku labā.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, noturot pārsvaru un spiedienu uz jelgavnieku vārtiem visu pirmo puslaiku. Spēles 11. minūtē FK «Spartaks» izdevās gūt vārtus ātrajā uzbrukumā – Čikezi Nvaorisa apspēlēja mūsu vārtsargu Germanu Māliņu un sita tukšos vārtos, bet bumbu atvairīt palīdzēja jelgavnieku kapteinis Renārs Rode. Diemžēl pie atlēcošās bumbas pirmais tika spartakietis Ričlords Enins, panākot 1:0 savas komandas labā. Arī pēc vārtu guvuma FK «Spartaks» turpināja spēlēt aktīvi, un jelgavnieki tikai puslaika izskaņā spēja nopietnāk apdraudēt pretinieku vārtus. Tuvu vārtu guvumam mājinieki bija 41. minūtē FK «Jelgava» futbolists Momčilo Rašo pēc centrējuma sita bumbu ārtu stūrī, tomēr «Spartaka» vārtsargs Vitālijs Meļņičenko savu komandu glāba, pats gan sasitoties pret vārtu stabu. Puslaiks tā arī noslēdzās ar 1:0 viesu labā.

Otrajā puslaikā komandas jau rādīja līdzīgāku spēli, bet vārtus gūt izdevās FK «Spartaks» – bumbu mūsu vārtos 68. minūtē raidīja Edgars Gauračs. Lai gan jelgavnieki centās izlīdzināt rezultātu, viņiem tas neizdevās, un spēles 81. minūtē trešos vārtus guva spartakietis Tins Vukmaničs, panākot 3:0. Ar pārliecinošu viesu uzvaru spēle arī noslēdzās.

15. kārtas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 31. maijā pulksten 19.30 izbraukumā pret FK «Metta».

0.58122086524963 56(0) - 0.38680458068848 2019.09.23. 17:42 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=46218 ip: 35.175.191.150 usememcache: 1