7

SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» piekāpjas FK «Metta» (1)

Raksts publicēts: 2019.04.20. 09:22:49

Piektdien FK «Jelgava» savā treniņbāzē aizvadīja «Optibet» virslīgas 7. kārtas spēli, uzņemot FK «Metta». Mājinieki piekāpās visiem ar rezultātu 1:2.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, jau pirmajā minūtē izdarot divus sitienus uz jelgavnieku sargātajiem vārtiem. Par laimi, neviens no tiem netrāpīja vārtu rāmī, un nākamajās minūtēs jelgavnieki atguvās un spēles gaitu izlīdzināja. Mājiniekiem bija divas reālas vārtu gūšanas iespējas, tomēr tās realizēt neizdevās – vispirms labi nospēlēja pretinieku vārtsargs Dāvis Ošs, bet pēc tam Iraklijs Bidzinašvili izpildīja tiešo brīvsitienu, bet bumba lidoja pāri vārtiem. Arī metieši vairākkārt mēģināja iekarot jelgavnieku vārtus – vairākās epizodēs komandu glāba vārtsargs Germans Māliņš, tomēr 36. minūtē metieši izmantoja burzmu vārtu priekšā un G.Māliņu pārspēja. Ar rezultātu 1:0 viesu labā puslaiks arī noslēdzās.

Otrā puslaika sākumā jelgavnieki atgrieza spēlē intrigu, kad 53. minūtē vārtus ar galvu guva Ņikita Ianovs, kurš bija uznācis uz maiņu pirmajā puslaikā. Tomēr metieši ilgi nečammājās un pēc pāris minūtēm veiksmīgi izspēlēja standartsituāciju – atkal panākot vienu vārtu pārsvaru. Atlikušajā spēles laikā jelgavnieki centās atspēlēties, īpaši spēles pēdējās minūtēs palielinot spiedienu uz pretinieku vārtiem, tomēr vārtus gūt tā arī neizdevās, un spēle noslēdzās ar 1:2 viesu labā.

Nākamā – astotās – kārtas spēle  FK «Jelgava» būs 23. aprīlī pulksten 18 Valmieras Olimpiskajā centrā pret FK «Valmiera Glass/ViA».

lasīt komentārus (1)

0.21770620346069 57(0) - 0.1230902671814 2024.03.29. 15:15 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=45975 ip: 172.70.34.145 usememcache: 1