SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» zaudē līderiem

Raksts publicēts: 2018.10.20. 20:39:56
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien FK «Jelgava» «Skonto» stadionā «SynotTip» Virslīgas 25. kārtas spēlē tikās ar turnīra tabulas līderiem «Riga» FC. Otrajā puslaikā jelgavnieki ielaida divus vārtus un zaudēja spēlē ar 0:2.

Pirmos spēles vārtus 66. minūtē pēc stūra sitiena guva Elvijs Stuglis, bet otros 83. minūtē – Latvijas izlases spēlētājs Deniss Rakels.

FK «Jelgava» šosezon atlikušas vēl trīs spēles. 28. oktobrī pulksten 13 būs pēdējā mājas spēle Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Liepāja/Mogo»; 4. novembrī pulksten 14 – izbraukums pret FK «Metta/LU»; 10. novembrī pulksten 14 – izbraukums pret «Valmieras Glass/ViA».

DELFI.lv ziņas
  Likumsargi aiztur sešas personas saistībā ar vecas automašīnas spridzināšanu Dobeles novadā
  Purvciemā 2800 'Sadales tīkls' klientiem atjaunota elektroapgāde
  Pūpols kļūs par VL-TB/LNNK biedru; vispirms pabeigs savus žurnālistikas projektus
  No vandāļu uzbrukumiem ik gadu cieš ap 20 'Latvijas valsts mežu' apsaimniekoto atpūtas vietu
  Lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša sirmgalvja meklēšanā
  Nacionālā apvienība uz EP virzīs arī Saeimas deputātus un ministriju pārstāvjus
  Svētdien vietām gaidāma migla un saule

0.59716987609863 56(0) - 0.34867238998413 2019.02.24. 08:30 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=44554 ip: 172.68.65.213 usememcache: 1