SPORTS / Futbols / (Raksts) /

FK «Jelgava» zaudē jūrmalniekiem

Raksts publicēts: 2018.07.22. 20:18:03
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien Slokas stadionā tika aizvadīta «SynotTip» Virslīgas 15. kārtas spēle starp FK «Jelgava» un «Jūrmalas Spartaku». Spēlē ar 4:1 uzvarēja jūrmalnieki, tādējādi palielinot savu pārsvaru pār jelgavniekiem, kuri pēc piedzīvotā zaudējuma palika sestajā vietā.

Visu spēles laiku laukumā dominēja Jūrmalas futbolisti, pirmās bīstamās epizodes pie jelgavnieku vārtiem noorganizējot jau pirmajās minūtēs. Tomēr spēles rezultāts tika atklāts tikai 34. minūtē, kad jūrmalnieku labā vārtus guva Oļegs Dmitrijevs. Pirmajā puslaikā tas bija vienīgais precīzais sitiens vārtos, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0 par labu jūrmalniekiem.

Otro puslaiku jelgavnieki iesāka krietni aktīvāk un centās izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem. Spēles 49. minūtē tuvu vārtu guvuma bija mūsu komandas spēlētājs Gurams Lukava, bet pretinieku vārtsargs Jevgeņijs Nerugals lēcienā ar labo roku bumbu tomēr atsita. Sešas minūtes vēlāk sekoja jūrmalnieku atbilde – Deniss Davidovs ar precīzu atkārtotu sitienu panāca 2:0. Vēl pēc trīs minūtēm bumbu jelgavnieku vārtos raidīja Jevgeņijs Kobzars – 3:0. Spēles 76. minūtē, glābjot savu komandu no vēl viena vārtu guvuma, noteikumus pārkāpa FK «Jelgava» spēlētājs Sigits Olberķis – tiesneši par šo pārkāpumu jūrmalniekiem piešķīra 11 metru soda sitienu. To izpildīja Kaspars Svārups. Vārtsargs sitienu atvairīja, bet K.Svārups ar atkārtotu sitienu tomēr savu panāca – 4:0. Spēles izskaņā jelgavniekiem radās iespēja vismaz vienus vārtus atgūt, jo tiesneši par pārkāpumu pret G.Lukavu piešķīra FK «Jelgava» 11 metru soda sitienu. Tajā savas snaipera dotības apliecināja Vladislavs Kozlovs, gūstot vienīgos jelgavnieku vārtus šajā spēlē.

Nākamā «SynotTip» Virslīgas spēle jelgavniekiem būs 29. jūlijā pulksten 17 Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Ventspils».

DELFI.lv ziņas
  Brīvdienās gaidāms silts laiks; vietām pat +28 grādi
  Piektdien būtiski nokrišņi nav gaidāmi
  Atsākas VID ģenerāldirektora meklējumi – izsludina jaunu konkursu
  'Arī mēs kļūdāmies': 'Facebook' atjauno slēgto latviešu leģionāru lapu
  Raidījums: 'Saskaņai' savos priekšvēlēšanu izdevumos būs jāiekļauj maizes dalīšana Bolderājas kebabnīcā
  13. Saeimas deputātu kandidāti Malta, Strušels un Ulme noliedz savu sadarbību ar VDK
  Ukrainas prokuratūras darbības ir prettiesiskas un nelikumīgas, apgalvo Meļņiks

0.32055401802063 55(0) - 0.015468597412109 2018.08.18. 23:14 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=43797 ip: 54.196.98.96 usememcache: 1