SPORTS / Futbols / (Raksts) /

Jelgavnieki futbola virslīgā piedzīvo zaudējumu

Raksts publicēts: 2017.06.24. 21:06:07
Raksta autors: Jelgava.lv

Ceturtdien, 22.jūnijā "Skonto" stadionā Rīgā tika aizvadīta "SynotTip" Latvijas futbola Virslīgas 13.kārtas spēle, kurā futbola klubs "Jelgava" viesos ar rezultātu 0:1 piedzīvoja zaudējumu pret "Riga" FC futbolistiem. Jelgavnieku komandas galvenais treneris Aleksandru Kurtejans sākumsastāvā sūtīja aizsargu Endiju Šlampi, kurš jelgavniekiem oficiāli pievienojās tikai pirms pāris dienām. Spēles izskaņā laukumā devās arī jaunais pussargs Klērs Hē.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK "Jelgava" aizvadīs 16.jūlijā Zemgales olimpiskajā centrā, kad uzņems Rīgas Futbola skolas meistarkomandu.

Pirmās cīņas minūtes tika aizvadītas līdzīgā cīņā. Gan rīdzinieki, gan jelgavnieki daudz izmantoja tālās piespēles un tika pie standartistuācijām, taču bīstamu momentu kopumā bija maz. 26.minūtē ātrs jelgavnieku pretuzbrukums noslēdzās ar Kevina Kaubera sitienu, taču bumba lidoja tieši rokās Vladislava Kurakina rokās. Abas komandas daudz izmantoja centrējumus, tā arī 41.minūtē Gļebs Kļuškins piespēlēja soda laukumā, taču Rafaela Ledesmas raidītā bumba lidoja garām rīdzinieku vārtiem. Neveiksmīgas puslaika pašas beigas izrādījās "Jelgavas" futbolistiem, kuri vārtus ielaida pašā pirmā puslaika noslēgumā. Bumbu viesu soda laukumā saņēma Oļegs Laizāns, kurš pavirzījās nedaudz uz centru un izdarīja vāju, taču precīzu sitienu, kuru neveiksmīgi centās bloķēt Mārcis Ošs, taču bumba lidoja garām un uz to nespēja reaģēt arī Kaspars Ikstens.

Otrais puslaiks iesākās ar nelielu jelgavnieku teritoriālu pārsvaru, taču pirmais bīstamais moments bija pie Ikstena vārtiem – no soda laukuma labās puses spēcīgi sita bijušais jelgavnieks Boriss Bogdaškins, taču bumba lidoja pāri vārtiem. Pēc brīža strīdīga epizode bija jau pie mājinieku vārtiem, kad soda laukumā ar bumbu ieskrēja Kaubers, kuru netīšām ar kāju aizķēra rīdzinieku kapteinis Kaspars Gorkšs, taču mača galvenais arbitrs Jevgēnijs Vasjukovs uz šo epizodi nereaģēja. Pēc mirkļa viņš tomēr dzelteno kartiņu parādīja, taču nevis jau pieminētajam Gorkšam, bet gan jelgavniekam Ošam. 66. minūtē savus otros vārtus mačā varēja gūt Laizāns, kurš šoreiz sita augšējā vārtu stūrī, taču nedaudz neprecīzi. Pēc trim minūtēm rezultāts varēja kļūt neizšķirts, taču Atis Jaudzems no labas pozīcijas sita tieši virsū rīdzinieku vārtsargam. Nedaudz vēlāk laimi no tālākas distances izmēģināja arī Mindaugs Grigarāvičs, taču bumba lidoja nedaudz pāri vārtiem. Viesi turpināja izdarīt spiedienu uz "Riga" vārtiem, taču izveidotie momenti netika pārvērsti gūtos vārtos, tāds bija arī Jaudzema sitiens no pāris metriem – bumba lidoja pāri vārtiem. 83.minūtē jelgavnieku rindās debitēja pussargs Klērs Hē. Diemžēl, atlikušajā laikā viesiem tā arī neizdevās gūt vārtus, un jelgavnieki piedzīvoja piekto zaudējumu sezonā.

0.27585101127625 57(0) - 0.17091870307922 2024.03.19. 09:43 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=40629&lnk_src=popular ip: 172.70.34.156 usememcache: 1