Jelgavnieki spraigā spēlē izcīna Latvijas kausu
FOTO

Raksts publicēts: 2014.05.21. 21:57:47
Raksta autors: delfi.lv

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) šovakar 1650 skatītāju noskatījās Latvijas kausa izcīņas finālu, kurā FK «Jelgava» savā laukumā uzņēma «Skonto» futbolistus. 2014.gada Latvijas kausu otro reizi kluba vēsturē dramatiskā cīņā trešdien izcīnīja "Jelgava", kas finālā pēcspēles sitienos ar 1:0 pieveica "Skonto".

Pirmajā puslaikā komandas acīmredzami vairāk domāja par savu vārtu drošību un lieki neriskēja, tāpēc abu komandu vārtsargiem Andrejam Pavlovam ("Skonto") un Kasparam Ikstenam ("Jelgava") daudz darba nebija.

Daudz aktīvāk ritēja otrais puslaiks, kurā komandas nespēja izmantot iespējas. 62.minūtē rupji soda laukumā kļūdījās "Skonto" vārtsargs Pavlovs, kurš nenotvēra bumbu un uzreiz nogāza Ošu. Soda sitienu izpildīja Romāns Bespalovs, bet Pavlovs laboja savu kļūdu un atvairīja "pendeli". 73.minūtē vēl viena laba iespēja bija Bespalovam, kurš izgājienā neapspēlēja Pavlovu.

79.minūtē emocijas sakāpināja "Skonto" aizsargs Artjoms Osipovs, kurš brīdī, kad uz zālāja gulēja komandas biedrs Vladislavs Gutkovskis, devās uzbrukumā, radot sašutumu jelgavnieku rindās. Emociju uzplaiksnījumā starp spēlētājiem sākās grūstīšanās, bet tiesneši epizodē brīdināja četrus futbolistus.

82.minūtē vēlreiz rupji savā soda laukumā kļūdījās Pavlovs, un arī šoreiz "Jelgava" nespēja izmantot šo kļūdu – "Skonto" aizsargi bloķēja sitienu tukšos vārtos. Spraigākie momenti pamatlaikā risinājās kompensācijas laikā. Sākumā Ruslana Mingazova sitienu no soda laukuma atvairīja Isktens, bet uzreiz sekojošā "Jelgavas" uzbrukumā Vladislavs Kozlovs apspēlēja Pavlovu, taču izlaida bumbu ārpus laukuma, neizmantojot lielisko iespēju izraut uzvaru.

Papildlaikā daudz bīstamāk un aktīvāk darbojās "Skonto", un divas labas iespējas neizmantoja Mingazovs. Savukārt papildlaika pirmās puses noslēgumā pēc laba centrējuma Malašenokam bija iespēja gūt jelgavniekiem vārtus, bet bumba trāpīja pa "Skonto" aizsargu Osipovu. "Skonto" bija iespēja izraut uzvaru papildlaika kompensācijas laikā, bet Viktora Moroza sitiena lidoja nedaudz garām stabiņam.

Pēcspēles sitienos veiksmīgāki izrādījās "Jelgava", kas realizēja visus piecus sitienus. "Skonto" rindās kļūdījās leģionārs Ofosu Apija, kas bija arī izšķirošs notikums "pendelēs".

1.2337110042572 58(0) - 1.0705046653748 2024.03.29. 06:43 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=140&act=4&art=33733 ip: 172.71.222.158 usememcache: 1