SPORTS / Volejbols / (Raksts) /

«Biolars/Jelgava» uzvara pret Šauļiem

Raksts publicēts: 2017.11.19. 08:09:12
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā četru zaudējumu sēriju pārtraukusi Jurija Deveikus un Gunta Atara trenētā «Biolars/Jelgava», kas Zemgales Olimpiskajā centrā četru setu spēlē tika galā ar Šauļu komandu «Elga Master Idea SM Dubysa». Šodien spēle pret citu Lietuvas komandu «Raseiniai».

Sezonas ievadā komanda bija uzvarējusi pirmajās četrās no sešām spēlēm, atrodoties turnīra tabulas augšdaļā. Diemžēl stabilitāti sniegumā noturēt neizdevās, kā rezultāti jelgavnieki bija piekāpušies pēdējās četrās spēlēs, tādā veidā izkrītot no astoņu spēcīgāko komandu pulka, kas pēc regulārās sezonas noslēguma piedalīsies izslēgšanas spēļu turnīrā.

Mača pirmajā setā «Biolars/Jelgava» bija labāka praktiski visās spēles komponentēs, tāpēc izdevās izvairīties no saspringtas galotnes un uzvarēt ar 25:21. Otrajā setā lietuvieši nedaudz agresīvāk uzservēja, kā rezultātā nedaudz kritās mājinieku uzbrukumu realizācijas procents - 21:25. Mača nākamajos divos setos jelgavnieki pierādīja savu meistarības pārākumu, viesus atstājot uz 22 un 16 punktiem un izcīnot uzvaru četru setu spēlē, par ko iegūti trīs punkti.

Uzbrukumā šajā sestdienas vakarā neapturams bija mūsu komandas līderis, diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš guva 25 punktus. Pa desmit punktiem guva uzreiz trīs Jelgavas komandas spēlētāji - Viktors Koržeņevics, Aivis Āboliņš un Gatis Slavēns.

Svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavas volejbolisti pulksten 16 uzsāks spēli pret citu Lietuvas komandu «Raseiniai».

0.34246015548706 58(0) - 0.22022199630737 2024.03.28. 17:23 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=137&act=4&art=41729&lnk_src=popular ip: 172.71.222.32 usememcache: 1