SPORTS / Volejbols / (Raksts) /

"Biolars/Jelgava" pārliecinoši uzvar kuldīdzniekus

Raksts publicēts: 2017.02.20. 07:45:42
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā sasmelt izlieto turpina censties «Biolars/Jelgava», kas aizvadīja ļoti pārliecinošu spēli viesos pret «ASK/Kuldīga» volejbolistiem, noslēgumā svinot panākumu trīs setu spēlē. Līdz astotajai vietai mūsējos tagad šķir tikai trīs punkti. Jau nākamā nedēļa var izrādīties izšķiroša.

«Biolars/Jelgava» pagājušajā nedēļas nogalē no sākuma zaudēja vienai no turnīra galvenajām favorītēm Pērnavas vienībai, bet dienu vēlāk parādīja raksturu, nesalūza un ieguva trīs punktus pret «Jarvamaa» volejbolistiem, tādā veidā saglabājot cerības cīnīties par vietu labāko astoņu komandu skaitā, kas pēc regulārās sezonas noslēgumā turpinās sacensībās izslēgšanas turnīrā. Piecas spēles pirms beigām jelgavnieki no astotajā pozīcijā esošās «Poliurs/Ozolnieki» atpalika par sešiem punktiem.

Šajā nedēļas nogalē jelgavniekiem tikai viena spēle - šodien viesos Kuldīgā, kur komanda vairs necīnas par labāko astotnieku un bija zaudējusi vairākas spēles pēc kārtas, nedemonstrējot sniegumu, kurš varētu būt bīstams potenciāli galvas tiesu pārākajai Jelgavas komandai. Pirmajā tikšanās reizē savā laukumā «Biolars/Jelgava» jau bez lielām problēmām svinēja panākumu. Mača pirmajā setā mājinieki šausmīgi spēlēja servju uzņemšanā, kā rezultātā arī katastrofāls bija uzbrukumu realizācijas procents (10%). Piecas reizes mūsējie sita pretinieku blokā, bet vienalga uzvarēja pārliecinoši - 25:18.

Otrajā setā «ASK/Kuldīga» pavisam nedaudz uzlaboja savu spēli. Abas komandas agresīvi servēja, kā rezultātā daudz kļūdu, tomēr vienalga krietni stabilākā un pārliecinošāka spēle bija «Biolars/Jelgava» izpildījumā - 25:19. Pēdējā laikā nav radusies sajūta, ka Kuldīgas volebjolisti, nonākuši šādā situācijā, spētu mainīt maču gaitas. Tas apstiprinājās arī šajā dienā - 25:21 trešajā setā un no Kuldīgas mājās vedam svarīgus trīs punktus.

Aizvien spilgtāk sevi volejbolā turpina pierādīt diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš kārtējo spēli nemainīgi bijis jelgavnieku galvenais vilcējs uzbrukumā - 17 punkti.

No Ozolnieku komandas, kas šobrīd ierindojas astotajā vietā, tagad mūsējie atpaliek trīs punktus, bet kaimiņiem vēl ir spēle rezervē. Pēc 25. un 26. februāra jau daudz kas varētu būt skaidrs - jāspēlē pret «RTU/Robežsardzes» un «Poliurs/Ozolnieki» komandām. Sestdien spēle Rīgas 49. vidusskolā sāksies pulksten 17.

0.28630304336548 55(0) - 0.1999351978302 2024.04.19. 12:59 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=137&act=4&art=39666 ip: 172.71.255.24 usememcache: 1