SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

“Zemgale/LBTU” fināla sēriju uzsāk ar zaudējumu

Raksts publicēts: 2024.03.29. 08:10:17
Raksta autors: hkzemgale.lv

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” pirmajā “Optibet” Baltijas līgas fināla sērijas spēlē ar rezultātu 2:3 (1:1; 1:1; 0:1) piekāpās Rīgas vienībai “Mogo/LSPA”. Vārtus jelgavnieku labā guva Gatis Gricinskis un Kristaps Kristiņš.

Abu komandu līmenis ir tik līdzīgs, ka nevienai no tām neizdevās iegūt pārsvaru par otru. Sniegums bija tika līdzīgs, ka pirmās fināla spēles iznākumu noteica sīkas nianses.

Septītajā spēles minūtē jelgavnieku uzbrucējs Gustavs Millers veiksmīgi aizskrēja pretuzbrukumā, apslidoja vārtus un atdeva piespēli uz rīdzinieku vārtu priekšu, kur pirmais pie ripas bija “Zemgale/LBTU” kapteinis Gatis Gricinskis un raidīja to vārtu tīklā – 1:0.

Pusotru minūti līdz pirmās trešdaļas beigām “Mogo/LSPA” uzbrucējam Kasparam Ziemiņam padevās ļoti veiksmīgs ripas raidījumus no laukuma labās malas un tā veiksmīgi atrada ceļu uz vārtiem – 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā rīdziniekiem izdevās izmantot tuvā soliņa priekšrocības, iespiežot ledus saimniekus savā aizsardzības zonā. Vienā no brīžiem ar veiksmīgu rikošetu viesi noķēra jelgavniekus uz taktiskas kļūdas, kuras rezultātā Reinis Mārtiņš Lejnieks raidīja ripu starp Mariusa Bajaruna-Galeja kājsargiem, izvirzot “Mogo/LSPA” spēles vadībā – 1:2.

“Zemgale/LBTU” hokejisti pakāpeniski mazināja viesu pārsvaru un sāka veidot savus uzbrukumus. Trešdaļas vidū ceturtās maiņas uzbrucējs Kristaps Kristiņš pabeidza Denisa Vilmana uzsākto uzbrukumu pretinieku vārtiem, izlīdzinot rezultātu – 2:2.

Trešā trešdaļā abas komandas rāvās pēc uzvaras un savu meistarību bija laiks rādīt vārtsargiem. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām, rīdzinieki uzsāka ātru uzbrukumu un uzmeta ripu uz vārtiem. Tā tika atvarīta, bet netika piefiksēta, kas ļāva “Mogo/LSPA” uzbrucējam Rolanam Vasiļjevam iebakstīt to jelgavnieku vārtos – 2:3.

“Optibet” Baltijas līgas fināls turpinās līdz kādas komandas četrām uzvarām. “Mogo/LSPA” ir izvirzījusies sērijas vadībā ar rezultātu 0:1.

Piektdien, 29. martā plkst.13:00 komanda vēlreiz tiksies Jelgavas ledus hallē un turpinās cīņu par čempionu titulu.

0.30357503890991 56(0) - 0.22193789482117 2024.04.27. 10:57 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=59494 ip: 172.71.254.33 usememcache: 1