SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

'Zemgale'/LLU debitē 'Mestis' līgā ar uzvaru

Raksts publicēts: 2022.10.01. 09:59:11
Raksta autors: LETA

Latvijas čempionvienība hokeja "Zemgale"/LLU piektdien, debitējot "Mestis" līgā, kas ir Somijas pēc spēka otrā līga, atspēlēja divu vārtu deficītu un izcīnīja uzvaru.

Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 4:0, 0:1) pārspēja "Pellitat", kas iepriekšējā sezonā "Mestis" regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu 14 komandu konkurencē.

Pirmajā puslaikā viesu komandu vadībā izvirzīja Taneli Lapalainens un Niklass Virtanens.

Savukārt otrajā puslaikā "Zemgale"/LLU nepilnu astoņu minūšu laikā ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā.

Vispirms spēles 24.minūtē vārtus guva Kristaps Roķis, kurš raidīja ripu Somijas komandas vārtos pēc Artūra Homjakova un Ričarda Bernharda piespēlēm. Pēc minūtes un divām sekundēm rezultātu izlīdzināja Daniels Andersons, esot precīzam pēc Ričarda Fomina un Renāra Kārkla piespēlēm.

30.minūtē 3:2 laukuma saimnieku labā panāca Roberts Petrovičs, kuram asistēja Gatis Gricinskis un Harijs Brants, bet vēl mazāk nekā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām, realizējot vairākumu, divu vārtu pārsvaru pēc Kārkla piespēles panāca Berhards.

Trešās trešdaļas pēdējā minūtē pretiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt, ripu Jelgavas komandas vārtos raidot Virtanenam.

"Zemgale"/LLU vārtus sargāja Ēriks Vītols, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus, kamēr otrā laukuma galā Riku Reihe tika galā ar tādu pašu metienu skaitu.

"Zemgale"/LLU sastāvs spēlei:
Ričards Bernhards – Artūrs Homjakovs – Kristaps Kristiņs, Iļja Grekovs – Renārs Kārkls;

Kevins Strādnieks – Rainers Rullers – Roberts Petrovics, Harijs Brants – Daniels Goršanovs;

Daniels Andersons – Kristaps Roķis – Ričards Fomins; Džerods Alksnis – Edgars Dīķis;

Kristers Brauns – Gatis Gricinskis – Gustavs Millers; Silvestrs Lazarenoks.

Vārtos: Ēriks Vītols, rezervē: Rihards Cimermanis.

Šodien abas vienības tiksies atkārtoti.

"Zemgale"/LLU turpinājumā viesos 4.un 5.oktobrī spēlēs ar pagājušās sezonas vājāko vienību Tamperes "KooVee".

Latvijas čempione "Mestis" līgā aizvadīs četru apļu turnīru, kopumā 52 spēles regulārajā čempionātā. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā. Somijas otrajā spēcīgākajā līgā sacentīsies 14 komandas.

Pagājušajā sezonā par čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".

0.12684798240662 57(0) - 0.018845319747925 2024.03.19. 11:36 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=55227 ip: 44.222.149.13 usememcache: 1