SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

“Zemgale”/LLU’’ uzvar “Liepāju”

Raksts publicēts: 2020.10.01. 09:52:09
Raksta autors: LETA

“Zemgale”/LLU komanda trešdien svinēja uzvaru “Optibet” hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē, pārņemot līderpozīciju kopvērtējuma tabulā. Arta Ābola vadītā vienība viesos ar rezultātu 7:4 (1:0, 3:2, 3:2) pārspēja “Liepāju”.

Pirmajā periodā vienīgie vārti tika gūti 15.minūtē, kad Rustams Begovs viesiem realizēja vairākumu. Otrā perioda vidū Ivans Ribčiks dubultoja jelgavnieku pārsvaru, bet 14.minūtē Roberts Jekimovs panāca 3:0. Nedaudz vēlāk Raivo Freidenfelds vienus vārtus atguva, bet astoņas sekundes pirms trešdaļas beigām viņš vairākumā viesu pārsvaru samazināja līdz minimumam. Tiesa, sešas sekundes vēlāk Begovs atbildēja ar precīzu metienu vairākumā un panāca 4:2.

Arī mājinieki izcēlās mazākumā, kad trešā perioda piektajā minūtē Linards Mazurs-Mago vēlreiz samazināja “Zemgale”/LLU komandas pārsvaru līdz vieniem vārtiem. Nepagāja ne minūte, kad Jekimovs atjaunoja nedaudz drošāku vadību, taču Mazurs-Mago perioda viducī guva vēl vienus vārtus – 4:5. Pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs ciemiņiem no Jelgavas izcēlās Ričards Bernhards un Kirils Tambijevs, kuri pielika punktu savas komandas uzvarai.

Ar četriem punktiem uzvarētājiem izcēlās Begovs (2+2), bet pa trim punktiem bija Jekimovam (2+1) un Tambijevam (1+2). Mājiniekiem trīs punktus iekrāja Mazurs-Mago (2+1).

Turnīra tabulas vadībā ar desmit punktiem sešās cīņās ir “Zemgale”/LLU, tālāk ar deviņiem punktiem piecos mačos ir “Olimp”/”Venta 2002”, bet trešo vietu ar astoņiem punktiem sešos dueļos ieņem “Liepāja”. Ar sešiem punktiem piecās cīņās seko “Mogo”/LSPA, par vienu punktu mazāk ir Hokeja skolai “Rīga”, kamēr “Prizma”/IHS tikusi pie trim punktiem. Daugavpils “Dinaburga” pagaidām palikusi bez punktiem.

1.5456509590149 56(0) - 1.4055178165436 2024.04.19. 18:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=50081 ip: 172.69.7.182 usememcache: 1