SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

“Zemgale/LLU” piekāpjas HK “Dinaburga

Raksts publicēts: 2020.01.23. 11:32:40
Raksta autors: Ruslans Antropovs

“Zemgale/LLU” trešo reizi pēc kārtas bija spiesta spēlēt papildlaikā, šoreiz pārsteidzoši piekāpjoties “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē HK “Dinaburga” ar rezultātu 2:3 (1:1; 0:1; 1:0; 0:1). Vārtus jelgavnieku labā guva Aleksandrs Pavļenko un Mārtiņš Mežulis.

Spēlē pret daugavpiliešiem savai komandai nevarēja palīdzēt aizsargi Danils Dolguškins un Rolands Punculis, tāpēc savu pirmo spēli Latvijas augstākajā hokeja līgā piedzīvoja “Zemgale Juniors” aizsargs Renārs Džerods Alksnis. Savukārt uzbrucēju Juliānu Misju aizvietoja Egidijs Binkulis.

Spēle sākās diezgan dinamiski, ar nelielu pārsvaru ripas kontrolē jelgavnieku pusē, bet tā pārtrūka jau spēles ceturtā minūtē pēc pirmā noraidījuma. “Zemgale/LLU” spēlētāju aktivitāte mazākumā piespieda arī viesus pārkāpt noteikumus un jau spēlējot vairākumā, jelgavnieku uzbrucējs Gatis Sprukts caur labo malu ātri ieslidoja zonā, atdodot precīzu piespēli Aleksandram Pavļenko, kurš atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Ātri gūtie vārti nedaudz nomierināja “Zemgale/LLU” spēlētāju tieksmi veikta ātras izspēlēs, kas trešdaļas izskaņā ļāva “Dinaburga” uzbrucējam Sergejam Pečuram mazākumā izlīdzināt spēles rezultātu – 1:1.

Otrajā trešdaļā spēle attīstījās nedaudz dinamiskāk, bet arī nervozāk. “Zemgale/LLU” spēlētājiem izdevās izveidot vairākas izspēles, bet ripa vārtos nekādi negāja iekšā. Trešdaļas vidū, spēlējot vairākumā, “Dinaburga” aizsargs Imants Ļeščovs precīzi raidīja ripu no zilās līnijas Riharda Cimermaņa sargātos vārtos un izvirzīja viesu vadībā ar rezultātu – 1:2.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” sastāvā vairs nebija redzams čehu aizsargs Sebastiāns Janda, un ledus saimnieki pārgāja uz spēli trijās maiņas, nomainot aizsargu ar uzbrucēju Vladislavu Adeļsonu. Abām komandām bija izcili vārtu gūšanas momenti, bet precīzāk par visiem bija pieredzējušais “Zemgale/LLU” aizsargs Mārtiņš Mežulis, kurš izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Papildlaikā vārtu gūšanas iespējas bija vairāk ledus saimniekiem, bet trešajā minūtē, vārtos neieraidīto ripu pārtvēra “Dinaburga” uzbrucējs Sergejs Pečura, izgāja viens pret viens ar Rihardu Cimermani, un panāca pirmo daugavpiliešu uzvaru pār “Zemgale/LLU” ar rezultātu – 2:3.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs 25. janvāri, kad dosies izbraukumā pie Latvijas čempioniem – HK “Mogo”. Spēle solās būt grūta, jo rīdziniekiem nebija veicies pēdējās spēlēs, un viņi būs gana motivēti cīnīties par punktiem.

0.28768301010132 58(0) - 0.18102383613586 2024.03.19. 12:17 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=48131 ip: 172.70.175.58 usememcache: 1