SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Liepāja»

Raksts publicēts: 2019.12.08. 10:07:26
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdienas vakarā ceturto reizi sezonā HK «Zemgale/LLU» tikās ar HK «Liepāja», aizvadot mājas spēli. Mājinieki piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 3:4.

Spēli abas komandas iesāka agresīvi un ātri, bet atklāt rezultātu izdevās jelgavniekiem – trešajā minūtē vārtus guva Aleksandrs Pavļenko (Nr.19). Devītajā minūtē liepājniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt – viens pret mūsu vārtsargu Rihardu Cimermani izslidoja un beigās viņu arī apspēlēja Klāvs Plānics. Viņu gan centās kavēt jelgavnieku aizsargs Daņils Dolguškins, tomēr šajā epizodē pārāks izrādījās liepājnieku hokejists. R.Cimermanis demonstrēja labu sniegumu, un komandas pārtraukumā devās ar neizšķirtu – 1:1.

Otrajā periodā komandas saglabāja tikpat augstu spēles tempu un turpināja spēlēt aktīvi. Sestajā minūtē savu izdevību izmantoja HK «Zemgale/LLU» – vairākumu realizēja Aleksejs Popovs (Nr.71) –, tomēr jelgavnieku vadība ilga vien 22 sekundes, jo tieši tik daudz laika bija nepieciešams liepājniekiem, lai atkal izlīdzinātu rezultātu – 2:2. Perioda 13. minūtē aizsardzībā kļūdījās mājinieku spēlētājs Daniels Goršanovs, un liepājnieki to pārvērta rezultātā 3:2.

Trešā perioda sākumā ceturtos vārtus pēc rikošeta guva liepājnieki, izvirzoties vadībā jau ar divu vārtu pārsvaru – 4:2. Pēc tam jelgavniekiem bija četras minūtes vairākumā, tomēr tikt līdz vārtu guvumam neizdevās. Divdesmit minūšu laikā jelgavniekiem izdevās tikt pie pieciem metieniem, kamēr pretiniekiem – pie 18. Tāpēc ar skaļām ovācijām līdzjutēji reaģēja uz HK «Zemgale/LLU» gūtajiem vārtiem perioda pēdējā minūtē – tos guva Jegors Kurbatovs (Nr.72). Ar rezultātu 3:4 liepājnieku labā spēle arī noslēdzās.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 18. decembrī pulksten 18.45 izbraukumā pret HK «Olimp».

0.60810494422913 58(0) - 0.4224066734314 2020.02.28. 08:41 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=47820 ip: 3.94.202.172 usememcache: 1