SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» piekāpās HS «Rīga»

Raksts publicēts: 2019.12.06. 08:10:03
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Ceturtdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» izbraukumā ar rezultātu 1:3 piekāpās HS «Rīga».

Pirmajā periodā abas komandas spēlēja ļoti līdzīgi, tomēr to centieni rezultātu nedeva. Tiesa, jelgavnieki bija tuvu tam, lai atklātu spēles rezultātu, tomēr gūtie vārti netika ieskaitīti. Šī epizode noslēdzās ar kautiņu pie rīdzinieku sargātajiem vārtiem un abpusēju noraidījumu – komandām nācās spēlēt četriem pret četriem, bet pēc tam jelgavnieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā. Pirmo 20 minūšu laikā nevienai no komandām tomēr tā arī neizdevās gūt vārtus, un periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Otrā perioda pirmā puse bija līdzīga kā pirmais periods – epizožu daudz, iespēju daudz, bet rezultāts joprojām pa nullēm. Desmitajā perioda minūtē beidzot tika atklāts rezultāts – pirmie vārtus guva jelgavnieki. Precīzs HK «Zemgale/LLU» rindās bija Aleksandrs Kovirins (Nr.33). Pēc vārtu guvuma jelgavnieki sasparojās un sāka spēlēt vēl aktīvāk, tomēr palielināt pārsvaru viņiem neizdevās. Nokļūt situācijā, kad jāspēlē mazākumā, – gan, turklāt pretinieki izmantoja šo iespēju un izlīdzināja rezultātu. Periods noslēdzās ar neizšķirtu – 1:1.

Trešajā periodā jelgavniekiem bija ļoti daudz labu uzbrukuma momentu, bet allaž savu komandu glāba HS «Rīga» vārtsargs Rūdolfs Gusts Lazdiņš. Kad spēlē bija atlikušas septiņas minūtes, mājiniekim izdevās gūt vārtus un izvirzīties vadībā – 2:1. Apmēram pēc minūtes sekoja vēl vieni vārti, ko rīdzinieki guva, realizējot viņiem nozīmēto soda metienu. Jelgavnieku vārtsargu Reini Petku pārspēja Daniels Andersons, panākot 3:1. Laika, lai atspēlētos, jelgavniekiem bija jau palicis mazāk – sešas minūtes. Un, kā beigās izrādījās, arī ar tām bija par maz, un spēle noslēdzās ar HK «Zemgale/LLU» zaudējumu 1:3.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 7. decembrī pulksten 17 Jelgavas ledus hallē pret HK «Liepāja».

AUTOdoc.lv

0.27158498764038 58(0) - 0.17045497894287 2024.03.29. 15:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=47811 ip: 172.70.43.42 usememcache: 1