• Citi sporta veidi

SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

«Zemgale/LLU» izcīna uzvaru pret HK «Dinaburga»

Raksts publicēts: 2019.11.21. 09:16:39

HK «Zemgale/LLU» trešdien pirmo reizi devās izbraukumā uz Daugavpili, lai aizvadītu šīs sezonas otro spēli ar HK «Dinaburga». Ļoti rezultatīvā spēlē uzvaru ar rezultātu 9:2 izcīnīja jelgavnieki.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, liekot jelgavnieku vārtsargam Rihardam Cimermanim iesaistīties jau no pirmajām minūtēm, tomēr daugavpiliešu uzbrukumi ar gūtiem vārtiem nesekmējās. Pirmie vārtus spēlē guva HK «Zemgale/LLU» spēlētāji, Vladislavam Adeļsonam (Nr.22) piektajā minūtē pārspējot pretinieku vārtsargu un panākot 1:0. Savus otros vārtus jelgavnieki guva pēc tam, kad perioda vidū divas minūtes nospēlēja vairākumā – lai gan skaitlisko pārsvaru viņi neizmantoja, Gatim Spruktam (Nr.44) izdevās otrreiz pārspēt daugavpiliešu vārtsargu un panākt 2:0. Sākoties pēdējai minūtei, daugavpilieši pārkāpa noteikumus savu vārtu priekšā un jelgavnieki tika pie iespējas izpildīt bullīti. Ar šo uzdevumu lieliski galā tika G.Sprukts, pārmetot ripu pāri vārtsargam un panākot 3:0 HK «Zemgale/LLU» labā.

Otro periodu jelgavnieki iesāka vairākumā un drīz vien jau varēja spēlēt pieci pret trim, tomēr izmantot lielo vairākumu viņiem neizdevās. Neskatoties uz to, viesi visu periodu aizvadīja ļoti pārliecināti un kopumā spēja iemest piecus vārtus. Pa vārtu guvumam – Aleksandram Kovirinam (Nr.33), Juliānam Misjum (Nr.77), Jegoram Kurbatovam (Nr.72), Ričardam Bernhardam (Nr.97) un komandas kapteinim Valentīnam Feoktistovam (Nr.85), kurš precīzs bija, komandai spēlējot vairākumā. Savukārt perioda pēdējā minūtē arī daugavpiliešiem izdevās pārspēt jelgavnieku vārtsargu un panākt 1:8.

Trešajā periodā daugavpiliešu vārtos atgriezās vārtsargs Ernests Valdemārs Tomass, kuram bija uzticēts sargāt vārtus no spēles sākuma, bet kurš pēc piektajiem ielaistajiem vārtiem uz laiku tika nomainīts. Daugavpiliešiem tomēr izdevās izmantot savu skaitlisko pārsvaru un atspēlēt vēl vienus vārtus, panākot 2:8. Dažas minūtes vēlāk pie «hattrick» tika Jelgavas komandas hokejists G.Sprukts, iemetot šajā spēlē trešo ripu un panākot 9:2 uz tablo. Abu komandu otrajā savstarpējā šīs sezonas spēlē otro uzvaru izcīnīja jelgavnieki.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 23. novembrī pulksten 16 Jelgavas ledus hallē pret HK «Prizma/IHS».

0.33835315704346 56(0) - 0.24773526191711 2024.04.24. 22:56 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=47682 ip: 172.70.126.211 usememcache: 1