7

SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

"Zemgale/LLU" apspēlē HS "Rīga"

Raksts publicēts: 2019.09.15. 08:48:21

Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta ietvaros Jelgavas ledus hallē 2019. gada 14. septembrī “Zemgale/LLU” guva uzvaru pret HS “Rīga” ar rezultātu 4:1.

Par pēdējā komandu, kas uzsāka jauno sezonu OHL, sestdien pievakarē kļuva Oļega Sorokina vadītā "Rīga", kas viesos tikās ar Valērija Kuļibabas trenēto "Zemgali/LLU". Jelgavniekiem piederēja liels pārsvars jau pirmajā trešdaļā, bet vārtus izdevās gūt mazākumā - Juliāns Misjus 16. minūtē izvirzīja "Zemgali/LLU" vadībā ar 1:0. Otrās trešdaļas sākumā jelgavnieki vēlreiz izcēlās mazākumā - savus pirmos vārtus sezonā guva Aleksandrs Novikovs un panāca 2:0 mājinieku labā.

Pēdējās trešdaļas astotajā minūtē jelgavniekiem bija teicama iespēja pretuzbrukumā divi pret viens gūt trešos vārtus, taču tā palika neizmantota. Arī jaunie rīdzinieki mēdza sarīkot īsas uguņošanas pie mājinieku vārtiem, taču allaž līmenī bija "Zemgales/LLU" vārtsargs Reinis Petkus, kuram šī bija pirmā spēle jaunajā sezonā (iepriekšējā mačā vārtu drošība tika uzticēta Rihardam Cimermanim). Septiņas minūtes pirms beigām jelgavnieki tomēr "apdrošināja" savu panākumu - lieliska saspēle, pārejot no aizsardzības uzbrukumā, un pēc Sprukta piespēles guva Misjus (spēles protokols gan liecina, ka savus pirmos vārtus OHL karjerā guva 18 gadus vecais Arnolds Lapainis).

Brīdi vēlāk Aleksejs Popovs visai sāpīgi pārkāpa noteikumus pret Haraldu Raulu Slišānu, ļaujot rīdziniekiem jau astoto reizi tikt pie vairākuma šajā mačā. Mazākumā jelgavnieki šodien bija lieliski - iepriekš diviem gūtajiem vārtiem izdevās pievienot trešos - pēc teicamas Rustama Begova piespēles no aizvārtes Novikovs guva savus otros vārtus mačā un panāca 4:0. Goda vārtus rīdzinieki gan guva tik un tā - Roberts Zalāns ar elegantu sologājienu no savas aizsardzības zonas tika līdz pretinieku zonai un šķēla ripu zem vārtu pārliktņa - 4:1. Īsi pēc tam Popova rupjš pārkāpums pret Robertu Petroviču izraisīja grūstīšanos un pat nelielu kautiņu. Mača iznākumu tas vairs nemainīja, un Jelgavas komanda izcīnīja otro uzvaru sezonā - 4:1.

0.39439988136292 58(0) - 0.16064524650574 2024.03.19. 04:02 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=47156 ip: 172.70.175.60 usememcache: 1