SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

«Zemgale/LLU» uzvar čempionus

Raksts publicēts: 2018.12.06. 06:44:13
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

"Zemgale/LLU" trešdien Jelgavā ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja pašreizējos valsts čempionus HK "Kurbads" abu pērnās sezonas finālistu spēlē Latvijas čempionātā.

Spēles 5. minūtē rezultātu atklāja Jelgavas komanda – ripu pretinieku vārtos raidīja Rūdolfs Prūsis (Nr.69), kuram šie ir pirmie gūtie vārti šajā sezonā. Pēc tam jelgavnieki izturēja vienu mazākumu, bet otrajā ielaida vārtus – precīzs bija kādreizējais Latvijas izlases spēlētājs Jānis Sprukts. Otrajā periodā jelgavniekiem pēc pretinieku pārkāpumiem bija vairākas iespējas izvirzīties vadībā, tomēr tās realizēt neizdevās. Bet labā ziņa – arī pretinieki neguva vārtus, un periods noslēdzās ar to pašu 1:1. Trešajā periodā rezultāts tomēr izmainījās – vispirms pēc tam, kad no guļus pozīcijas viņam piespēlēja Ričards Bernhards, ripu pretinieku vārtos raidīja HK «Zemgale/LLU» hokejists Juliāns Misjus (Nr.8), bet apmēram 40 sekunžu laikā «Kurbads» rezultātu izlīdzināja. Pamatlaiks noslēdzās ar 2:2.

Arī papildlaikā komandas vārtus neguva, tāpēc uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešama «bullīšu» sērija. Tos izpildīt sāka mājinieki. Pirmais pret pretinieku vārtsargu izgāja Ivans Ribčiks (Nr.18) un guva vārtus, bet viesi atbildēja ar to pašu. Otrais HK «Zemgale/LLU» rindās «bullīti» izpildīja Māris Miezis (Nr.90), bet neveiksmīgi, savukārt pretinieki atbildēja ar precīzu metienu. Trešo pēcspēles metienu izpildīja Rustams Begovs (Nr.9) – tas bija veiksmīgs. Tā kā pretinieki savu izdevību uzvarēt spēlē neizmantoja – viņu trešais pēcspēles metiens nebija precīzs –, sērija turpinājās. Tagad gan pirmie metienus izpildīja viesi. Ne «Kurbada», ne mūsu spēlētāja ceturtais piegājiens, ko izpildīja I.Ribčikam, nebija rezultatīvs, un bija jāizpilda piektais pēcspēles metiens. Viesi to netrāpīja, bet R.Begovs pārspēja pretinieku vārtsargu un ļāva jelgavniekiem svinēt uzvaru spēlē.

Nākamā Virslīgas čempionāta spēle HK «Zemgale/LLU» būs 8. decembrī pulksten 16 Jelgavas ledus hallē pret HK «Mogo».

DELFI.lv ziņas
  'Lāča pakalpojums Nilam' – cilvēki sociālajos tīklos apspriež Amerika atkāpšanos
  Slovākijas prezidenta vizītes laikā otrdien Rīgā ierobežos satiksmi
  Rīgas domes opozīcija meklēs savu vicemēra kandidātu; GKR četri pretendenti
  Ameriks atkāpjas no Rīgas vicemēra amata
  Svētdien ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki
  Sākas labdarības maratons 'DOD PIECI!'
  Snigšanas dēļ sabiedriskais transports Rīgā var kavēties līdz 15 minūtēm

0.99644088745117 56(0) - 0.51751661300659 2018.12.17. 22:37 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=44952 ip: 172.68.65.117 usememcache: 1