7

SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» piekāpjas HS «Rīga»

Raksts publicēts: 2018.10.20. 20:33:15

Šodien hokeja hallē «Rīga» aizvadīta «Optibet» hokeja līgas spēle, kurā tikās HK «Zemgale/LLU» un HS «Rīga». Ar rezultātu 2:4 jelgavnieki piekāpās galvaspilsētas komandai.

Jau spēles 3. minūtē jelgavnieki nopelnīja divus noraidījumus, un, spēlējot mazākumā trīs pret pieciem, zaudēja pirmos vārtus. Ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Raivis Kristiāns Ansons (Nr.17). Atgriežoties pilnā sastāvā, drīz tika zaudēti jau otrie vārti – šoreiz precīzs bija Rihards Liģis (Nr.34) no HS «Rīga». HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba nekavējoties reaģēja, nomainot vārtsargu un Reiņa vietā laukumā sūtot Rihardu Cimermani.

Otrajā periodā trešos vārtus jelgavnieki zaudēja drīz pēc izturēta mazākuma. Vārtus rīdzinieku rindās guva Aleksandrs Biškins (Nr.16). Trešajā periodā vairākumu realizēt izdevās jelgavniekiem, gūstot otros vārtus – precīzs bija Māris Miezis (Nr.90). Tomēr pretinieki punktu spēlei pielika, ceturto reizi raidot ripu mūsu vārtos – precīzs bija Vladislavs Koniševs (Nr.39).

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs izbraukumā 23. oktobrī pulksten 19 pret HK «Prizma». Pirmajā abu komandu tikšanās reizē jelgavniekiem izdevās uzvarēt «Prizmu» pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3.

0.41242098808289 58(0) - 0.24843502044678 2024.03.19. 16:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=44553 ip: 172.70.134.158 usememcache: 1