• Citi sporta veidi

SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» uzvarēja HK «Kurbads»

Raksts publicēts: 2018.10.11. 06:49:32

Trešdienas vakarā Jelgavas ledus hallē aizvadīta «Optibet» hokeja līgas spēles starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Kurbads» – pērnā gada čempioni un vicečempioni šosezon tikās jau otro reizi. Ar rezultātu 3:1 pārāki bija jelgavnieki.

Pirmajā periodā viesiem bija manāmas problēmas ar disciplīnu, tādējādi ļaujot mājiniekiem daudz spēlēt skaitliskajā vairākumā. Vienu no šiem vairākumiem HK «Zemgale/LLU» izdevās realizēt – spēles 10. minūtē ripu pretinieku sargātajos vārtos, pārspējot Deniju Romanovski, raidīja Vladislavs Adeļsons (Nr. 22). Tas pirmajā spēles nogrieznī bija vienīgais vārtu guvums, lai komandas katra izdarīja pa 12 metieniem uz pretinieku vārtiem.

Otro periodu aktīvāk iesāka HK «Kurbads» hokejisti, visai drīz nopelnot iespēju spēlēt vairākumā. Situāciju, spēlējot nevienādos sastāvos, izmantoja viesu hokejists Edgars Homjakovs (Nr. 71), izlīdzinot rezultātu uz tablo – 1:1. Tomēr jelgavnieki ar šādu scenāriju nebija mierā, un aktīvi meklēja vārtu gūšanas iespējas. 16. minūtē tas viņiem arī izdevās – Māris Miezis (Nr. 90) panāca 2:1, un ar šādu rezultātu komandas devās pārtraukumā. Šajā periodā jelgavnieki uz pretinieku vārtiem izdarīja 12 metienus, pretinieki atbildēja ar vienu metienu vairāk.

Trešajā periodā viesi visiem spēkiem centās izlīdzināt rezultātu un izcīnīt uzvaru spēlē. Viņu plānam par labu nāca tas, ka jelgavnieki perioda laikā vairākkārt saņēma noraidījumus, dodot iespēju pretiniekiem spēlēt vairākumā. Pirms pēdējām divām spēles minūtēm HK «Kurbads» izmantoja pusminūtes pārtraukumu, cenšoties izstrādāt plānu, kā uzvarēt spēli. Viesu treneris arī izmantoja taktisko gājienu, vārtsargu nomainot pret sesto spēlētāju, tomēr jelgavniekiem viesu ofensīvu izdevās atvairīt un izveidot pretuzbrukumu – ripu tukšos vārtos raidīja Artūrs Homjakovs (Nr. 19). HK «Kurbads» sastāvā laukumā atgriezās vārtsargs, tomēr viesi vairs neko nespēja ietekmēt, un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 jelgavnieku labā. Jāpiebilst, ka šajā periodā jelgavnieki izpildīja sešus metienus, bet pretinieki – trīsreiz vairāk.

Par labāko spēlētāju HK «Zemgale/LLU» rindās atzīts Valentīns Feoktistovs (Nr. 85).

Nākamā «Optibet» hokeja līgas spēle HK «Zemgale/LLU» būs 13. oktobrī pulksten 13.30 «Mogo» ledus hallē pret HK «Mogo». Pirmajā šīs sezonas savstarpējā spēlē jelgavnieki piekāpās HK «Mogo» ar 0:5.

0.27984309196472 55(0) - 0.11310887336731 2024.04.25. 16:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=44465 ip: 172.70.43.10 usememcache: 1