SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Mogo»

Raksts publicēts: 2018.09.22. 21:54:10
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdien, 22. septembrī Jelgavas ledus hallē notika «Optibet» hokeja līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Mogo». Spēle noslēdzās ar 0:5 viesu labā.

Spēles rezultātu «Mogo» hokejisti atklāja 4. minūtē, kad ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Rūdolfs Maslovskis (Nr.21). Vēlāk – 11. minūtē – otrreiz «Zemgale/LLU» vārtsargu pārspēja Vladimirs Mamonovs (Nr.28). Pirmās trešdaļas izskaņā ripa vēlreiz ieslīdēja mūsu vārtos, bet tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo «Mogo» spēlētājs ripu bija izsitis vārtsargam no rokām un saņēma par to noraidījumu.

Otro periodu jelgavnieki iesāka vairākumā, bet to realizēt neizdevās. Perioda vidū jelgavniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā 4:3, bet arī tad neizdevās gūt vārtus. Savukārt pretinieki, spēlējot jau 4:5, mazākumā guva trešos vārtus – ripu vārtos raidīja Juris Ziemiņš (Nr.12). To atkārtot viņam izdevās arī trešā perioda sākumā, bet punktu pielika Jānis Ozoliņš (Nr.18), gūstot piektos vārtus.

«Zemgale/LLU» ir aizvadījusi četras «Optibet» hokeja līgas, izcīnot divas uzvaras – ar 7:1 pret Liepājas komandu un ar 4:3 pēcspēles metienos pret «Prizmu» – un piedzīvojot divus zaudējumus: ar 2:3 sezonas pirmajā spēlē čempioniem «Kurbadam» un šovakar.

Nākamā «Optibet» hokeja līgas spēle HK «Zemgale/LLU» būs 3. oktobrī Jelgavas ledus hallē pulksten 19.30 pret HS «Rīga».

DELFI.lv ziņas
  Likumprojekts par domes atlaišanu: VARAM ir mēģinājusi celt tiesiskuma latiņu pašvaldībās, spriež Pastars
  Apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana pa autoceļiem Vidzemē un Latgalē
  Gerhardam būtu jāievēro konsekvence un jārosina Daugavpils domes atlaišana, uzskata Elksniņš
  'Jaunā Vienotība' aicina domāt par Saeimas prezidija paplašināšanu; sadarbības partneri – atturīgi
  Burovs: pašvaldības kapitālsabiedrībās nepieciešama 'dezinfekcija'
  Vējonis: Ušakovam būtu pareizi atkāpties
  RD opozīcija prasa atbrīvot Ameriku no amata Rīgas brīvostas pārvaldē

0.46165704727173 56(0) - 0.28564214706421 2018.12.19. 10:44 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=44329 ip: 52.55.177.115 usememcache: 1