SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Mogo»

Raksts publicēts: 2018.09.22. 21:54:10
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdien, 22. septembrī Jelgavas ledus hallē notika «Optibet» hokeja līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Mogo». Spēle noslēdzās ar 0:5 viesu labā.

Spēles rezultātu «Mogo» hokejisti atklāja 4. minūtē, kad ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Rūdolfs Maslovskis (Nr.21). Vēlāk – 11. minūtē – otrreiz «Zemgale/LLU» vārtsargu pārspēja Vladimirs Mamonovs (Nr.28). Pirmās trešdaļas izskaņā ripa vēlreiz ieslīdēja mūsu vārtos, bet tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo «Mogo» spēlētājs ripu bija izsitis vārtsargam no rokām un saņēma par to noraidījumu.

Otro periodu jelgavnieki iesāka vairākumā, bet to realizēt neizdevās. Perioda vidū jelgavniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā 4:3, bet arī tad neizdevās gūt vārtus. Savukārt pretinieki, spēlējot jau 4:5, mazākumā guva trešos vārtus – ripu vārtos raidīja Juris Ziemiņš (Nr.12). To atkārtot viņam izdevās arī trešā perioda sākumā, bet punktu pielika Jānis Ozoliņš (Nr.18), gūstot piektos vārtus.

«Zemgale/LLU» ir aizvadījusi četras «Optibet» hokeja līgas, izcīnot divas uzvaras – ar 7:1 pret Liepājas komandu un ar 4:3 pēcspēles metienos pret «Prizmu» – un piedzīvojot divus zaudējumus: ar 2:3 sezonas pirmajā spēlē čempioniem «Kurbadam» un šovakar.

Nākamā «Optibet» hokeja līgas spēle HK «Zemgale/LLU» būs 3. oktobrī Jelgavas ledus hallē pulksten 19.30 pret HS «Rīga».

DELFI.lv ziņas
  Visi darījumi bija likumīgi – vainu neatzīstu, tiesā uzsver Koļegova
  Koļegovas krimināllieta: ciemos pie VID vadītājas pēc termiņa precizē deklarāciju
  Zolitūdes traģēdijas lietā apsūdzētā Gulbja liecības neatbilst sākotnējām, tiesā uzsver prokurori
  Imantā garāmgājējs piekauj vīrieti un nolaupa viņam mobilo telefonu
  KNAB sodījis SIVA direktori Jurševsku par meitas nodarbināšanu
  Preiļos iereibis vīrietis mēģina piekukuļot policijas darbiniekus un pretojas aizturēšanai
  Aglonas novadā likvidē nelikumīga alkohola ražotni

0.70333695411682 56(0) - 0.41262793540955 2018.10.23. 15:59 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=44329 ip: 172.68.65.123 usememcache: 1