SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

«Zemgale/LLU» zaudē iepriekšējā gada uzvarētājiem

Raksts publicēts: 2017.09.21. 09:24:45
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē pirmo zaudējumu 20.septembra trešdienas vakarā piedzīvoja Haralda Vasiljeva vadītā «Zemgale/LLU», kas, Rīgā nespēja gūt vārtus un bez iespējām pacīnīties par panākumu, ar rezultātu 0:4 piekāpās pagājušās sezonas finālistei «Mogo». 23. septembrī Jelgavā mūsējie spēlēs pret Liepājas hokejistiem.

Sezonas ievadā «Zemgale/LLU» līdz šim bija izcīnījusi divas uzvaras, Jelgavā ar 3:1 apspēlējot Rīgas «Prizmu», bet viesos pēcspēles metienu sērijā pieveikta enerģiskā «Rīga». «Mogo», kas arī šajā sezonā ir viena no galvenajām favorītēm uz čempiontitulu, bija piedzīvojusi zaudējumu Liepājā, kā rezultātā pirms trešdienas vakara spēles turnīra tabulā atradās zem mūsējiem. Favorītu lomā Mogo ledus hallē gan noteikti bija mājinieki, kuri statusu apliecināja arī uz ledus.

Jau pirmajā periodā «Mogo» izdarīja lielu spiedienu uz Jelgavas komandas vārtiem, izpildot 21 metienu pa Riharda Cimermaņa vārtiem. Uzreiz jāsaka, ka kopumā tika spēlēts atvērts un ātrs hokejs, kas Latvijas čempionātā nav retums, un arī jelgavnieki pa vārtiem meta itin daudz - 15 reizes. Mūsējie bija tuvu, lai pirmo trešdaļu noslēgtu pie pieklājīgā 0:0, bet 41 sekundi pirms perioda beigām R. Cimermani pārspēja Ronalds Cinks, kurš šosezon pilda arī eksperta pienākumus Rīgas «Dinamo» hokeja spēļu TV studijā.

Arī otrajā trešdaļā pārsvars piederēja Rīgas komandai, kas drīz vien ieguva vairākumu, kuru izmantoja sekundi pirms laukumā būtu atgriezies viesu piektais hokejists - precīzs metiens Edgars Kurmis. Turpinājumā «Zemgale/LLU» neizmantoja savu iespēju spēlē pieci pret četriem, un 33. minūtē izcēlās kādreizējais Jelgavas vienības aizsargs Jānis Bullītis - 0:3. Lai gan atlikušajā spēles laikā abām komandām bija daudz noraidījumu, viesi tā arī nespēja gūt vārtus, un 54. minūtē punktu pielika Rūdolfs Prūsis - 0:4.

«Zemgale/LLU» piedzīvojusi pirmo zaudējumu sezonā, bet pārdzīvot laika nav, jo saspringtais OHL kalendārs paredz nākamo spēli aizvadīt jau 23. septembrī plkst. 17.30 Jelgavas ledus hallē pret «Liepāja/Optibet».

1.2466669082642 56(0) - 1.1003849506378 2024.04.19. 23:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=41230 ip: 172.70.100.231 usememcache: 1