SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

Zemgaliešiem neliels zaudējums Ogrē

Raksts publicēts: 2017.02.26. 09:28:13
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Sestdienas vakarā nepatīkamu zaudējumu Vidzemes ledus hallē Ogrē Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas ietvaros piedzīvoja «Zemgale/LLU», kas atzina vietējā «Kurbada» pārākumu - 1:2. Zaudējums nozīmē, ka jelgavnieki noslīd uz trešo vietu turnīra tabulā un atlikušajā sezonas daļā augstāk pakāpties būs grūti.

Divas spēles pirms regulārās sezonas noslēguma Jelgavas hokejisti bija izvirzījušies otrajā vietā trīs punktus priekšā Ogres «Kurbadam». Pēdējā spēlē Jelgavā Haralda Vasiļjeva trenētā vienība ar 6:2 sagrāva Latvijas kausa ieguvēju un vienu no čempionāta galvenajām favorītēm «Mogo», tādējādi pat tika saglabāta cerība uz pirmo vietu. «Neslēpšu, ka mēs gribam spēlēt finālā, bet līdz tam ir jāizdara pirmie soļi. Virslīgā esam ieguvuši pretinieku cieņu un respektu, viņi novērtē, ka mēs varam stāties pretī un uzvarēt, to ir pierādījis šis čempionāts,» tā portālam pirms pāris dienām sacīja H.Vasiļjevs.

Pret ogrēniešiem vakar viesos bija reāla iespēja nodrošināt vismaz otro vietu regulārās sezonas turnīrā. Mača pirmajā trešdaļā bija izteikti jūtama spēles likme - uz ledus vairāk hokejisti domāja par savu vārtu drošību, disciplīna bija augstā līmenī un gūtu vārtu tā arī nebija. Reizi mūsējie spēlēja mazākumā, taču Rihards Cimermanis palika nepārspēts - 0:0.

Otrā perioda sākumā Latvijas izlases kandidāts Juris Upītis pēc jelgavnieku kļūdas savā aizsardzības zonā izvirzīja vadībā mājiniekus (1:0). Perioda vidū vairākumā precīzs bija Aleksandrs Galkins, kurš pirms dažiem gadiem spēlēja Jelgavā, tādējādi pēc 40 minūtēm mūsējie bija iedzinējos ar 0:2. 46. minūtē Olafs Aploks samazināja rezultāta starpību, tomēr atlikušajā spēles laikā izlīdzināt rezultātu jelgavnieki tā arī nespēja, piedzīvojot minimālu zaudējumu ar 1:2.

Abām komandām tagad ir pa 61 punktam, bet «Kurbadam» viena spēle rezervē un labāka savstarpējo spēļu bilance, kā rezultātā «Zemgale/LLU» noslīdējusi uz trešo vietu. 1. martā Jelgavas ledus hallē regulārās sezonas pēdējā spēle, kad pretiniekos būs Liepājas hokejisti.

1.0978579521179 56(0) - 0.40520048141479 2024.04.20. 10:17 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=39721 ip: 172.70.126.226 usememcache: 1