SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

"Zemgale/LLU" pārspēj rīdziniekus ar 3:1

Raksts publicēts: 2016.10.22. 17:20:35
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas spēlē kārtējo uzvaru izcīnījusi «Zemgale/LLU», kas otro reizi sezonā apspēlēja «Rīga» hokejistus. Arī šoreiz izvērtās sarežģīta spēle, bet, pateicoties Kristapa Millera, Rinalda Rosinska un Eduarda Hugo Jansona gūtiem vārtiem, jelgavnieki uzvarēja ar 3:1.

HS «Rīga», visticamāk, sezonas beigās nebūs tā komanda, kas reāli varēs cīnīties par medaļām, taču sezonas gaitā jau līdz šim sagādājusi problēmas vairākām augšgala komandām. Arī Jelgavas hokejistiem pirmajā komandu tikšanās reizē šosezon viegli neklājās – savā laukumā sanāca atspēlēties no 0:1, bet beigās sīvā cīņā svinēts panākums ar 3:2. Pirms cīņas jelgavnieki ar 22 punktiem atradās otrajā vietā turnīra tabulā, kamēr rīdziniekiem bija iekrāti deviņi punkti.

Mača pirmajā trešdaļā abas komandas spēlēja uzmanīgi aizsardzībā, un neviena no komandām tā arī neuzspēlēja vairākumā. Gados jaunā Rīgas komanda savā laukumā spēlēja aktīvu, ātru hokeju, kas bija novērojams arī spēlē Jelgavā. Perioda beigu daļā Reini Petkus pārspēja Oļegs Šišļaņņikovs, tādējādi pēc 20 nospēlētām minūtēm jelgavnieki bija nonākuši iedzinējos ar nepatīkamu 0:1.

Otrā perioda ievadā Renārs Undelis par turēšanu ar nūju saņēma divu minūšu sodu, un «Zemgale/LLU» hokejistiem bija vajadzīga nepilna pusminūte, lai izspēlētu viena spēlētāja pārsvaru – precīzs metiens Kristapam Milleram. Līdz perioda beigām rezultāts uz tablo vairs nemainījās, tādējādi pirms noslēdzošajām 20 minūtēm saglabājās pamatīga intriga - 1:1. Trešā perioda sākumā viesi atkal izmantoja vairākumu, šoreiz vārtus gūstot Rinaldam Rosinskim - 2:1. Atlikušajā spēles daļā pretinieki daudz noraidījās, kas atviegloja mūsējo uzdevumu nosargāt uzvaru. Izskaņā iemeta arī Eduards Hugo Jansons, un viesi uzvarēja ar 3:1.

Pēc šīs spēles ar 25 punktiem Jelgavas hokeja komanda nostiprinājās Latvijas čempionāta otrajā vietā. 26. oktobrī komandas atkārtoti tiksies, bet šoreiz jau Latvijas kausa izcīņas ietvaros.

0.97996211051941 58(0) - 0.26927757263184 2024.03.28. 18:52 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=38767&lnk_src=popular ip: 44.220.131.93 usememcache: 1