SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

"Zemgale/LLU" sagrauj "Pārdaugavas" hokejistus (599)

Raksts publicēts: 2016.10.09. 09:45:01
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta regulārās sezonas spēlē graujošu uzvaru izcīnījusi Haralda Vasiļjeva vadītā «Zemgale/LLU», kas viesos ar 12:3 sagrāva «Pārdaugavas» hokejistus. Četrus vārtus šajā spēlē guva Kristaps Millers, bet trīs reizes precīzs bija Raimonds Upenieks. 12. oktobrī atkal spēle Rīgā.

«Zemgale/LLU» komandai bija ļoti sarežģīts sezonas sākums. Pirmajā mēnesī bija jānospēlē septiņas spēles, no kurām piecās cīņās jelgavnieki izcīnīja uzvaras. Ja septembrī pirmās sešas spēles notika Jelgavā, tad oktobri var saukt par izbraukuma spēļu mēnesi - visas piecas spēles Virslīgas turnīrā būs jāaizvada viesos. Turnīra tabulā pirms šīs spēles ar 15 punktiem jelgavnieki ierindojās otrajā vietā, tiesa, pārējām komandām bija par vienu aizvadītu spēli mazāk. Ar spēli pret «Pārdaugavu» mūsējie atklāja šo sezonu, kad sagrāva jaunos rīdziniekus ar 9:2.

Pēdējā spēle Jelgavas klubam bija 28. septembrī, tādējādi pirms šīs dienas cīņas hokejisti nedaudz varēja atpūsties. «Zemgale/LLU» bija izteikta šīs spēles favorīte, ko tikai atlika pierādīt uz ledus. Šķietami ar tādu domu laukumā izgāja arī paši spēlētāji, jo ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Pāvels Vasiļjevs (1:0). Rīgas vienību nenovērtēt nedrīkst, jo komanda izceļas ar ātru, enerģisku hokeju, ar ko kādā reizē var pietikt arī sensācijai. Gandrīz uzreiz pēc gūtajiem vārtiem rīdziniekiem noraidījums, un vairākumā 1:1 panāca Rihards Paškausks.

Drīz vien viss nostājās savās vietās, un astotajā minūtē Kristaps Millers guva viesu otros vārtus un jau 2:1. Līdz perioda beigām pa vārtiem vēl Niklāvam Birovam un Raimondam Upeniekam, tādējādi pēc 20 minūtēm uz tablo 4:1 pārsvars viesiem. Otrā perioda sākumā vairākumā iemeta Toms Tauriņš, otro ripu spēlē vārtos ieraidīja Millers, principā jau 26. minūtē arī izšķirot šīs spēles likteni - 6:1. Millers perioda vidū pretuzbrukumā spēja aizskriet mazākumā, guva trešos vārtus un 7:1. Turpinājumā pa vārtiem Upeniekam un Kristapam Namiķim, pēc kā gan sekoja neliels atslābums un perioda beigās vienu vārtus pretinieki atguva (9:2).

Nekas būtiski uz ledus nemainījās arī pēdējās 20 minūtēs - komandas turpināja spēlēt ātru hokeju, uzbrukums dominēja pār aizsardzību un vārtos lidoja viena ripa pēc otras. «Zemgale/LLU» sastāvā trešos vārtus guva Upenieks, Millers izcēlās ceturto reizi, bet Jansons, panākot 11:2 guva savus vienīgos vārtus šajā cīņā. Galarezultātā graujoša uzvara ar 12:3. 12. oktobrī komanda viesos spēlēs pret vienu no čempionāta favorītēm «Mogo».

lasīt komentārus (599)

0.26919317245483 58(0) - 0.17777347564697 2024.03.19. 08:31 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=38664&lnk_src=popular ip: 172.70.135.206 usememcache: 1