SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

Izturības līdz spēles beigām nedaudz pietrūkst

Raksts publicēts: 2015.01.26. 08:34:33
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Ceturto reizi sezonā neveiksmīgu maču pret vienu no Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta spēcīgākajām komandām Ogres «Kurbads» aizvadījusi «Zemgale/LLU». Pateicoties Artūra Batraka un Didža Jansona vārtu guvumiem, mūsējie pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:1, taču mača atlikušajā laikā krietni pārāki bija ogrēnieši, sagādājot jelgavniekiem zaudējumu ar 3:6. 27. janvārī viesos principiāla spēle pret «Rīga/Prizma».

Ogres «Kurbads» līdz šim bijusi vienīgā komanda Virslīgas turnīrā, pret kuru jelgavnieki vēl nebja izcīnījuši nevienu punktu. Turnīra tabulā ogrēnieši pirms mača ieņēma otro vietu, kamēr mūsējie joprojām turpina cīņu par ceturto vietu regulārās sezonas izskaņā, no trešās pozīcijas atpaliekot par sešiem punktiem. Iepriekšējās divās cīņās Jevgēņija Linkeviča vadītā vienība bija izcīnījusi sešus punktus pret turnīra pastarītēm.

No zināmākajiem uzvārdiem pretinieku rindās noteikti jāpiemin bijušais Latvijas izlases hokejists Rodrigo Lavinš, tāpat arī Dmitrijs Žabotinskis, Aleksandrs Macijevskis, Jānis Straupe, kā arī kādreizējie Jelgavas kluba vieni no līderiem Hārdijs Parādnieks un Artjoms Ogorodņikovs. Jau 2. minūtē vadībā pēc Toma Hartmaņa precīza metiena izvirzījās viesi. Mājinieki šādā situācijā neapjuka, pēc dažām minūtēm 1:1 panākot ilggadējam komandas hokejistam Artūram Batrakam.

Pirmā perioda turpinājumā komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet prasmīgāk viena hokejista pārsvaru prata izmantot mājinieki - vārti Didzim Jansonam (2:1). Otrā perioda ievadā nežēlīgs bija bijušais jelgavnieks Parādnieks un panāca 2:2. Noraidījumu sērija abām vienībām mainīt rezultātu uz tablo nepalīdzēja. Trešdaļas vidū Jānis Bērziņš viesus jau izvirzīja vadībā (2:3), bet izskaņā mūsējie nespēja izmantot trīs skaitliskos vairākumus.

Diemžēl izšķirošo 20 minūšu sākums bija pagalam neveiksmīgs, kas principā arī izdzēsa visas cerības uz pirmajiem punktiem pret «Kurbadu». Vārti H.Parādniekam un J.Straupem un uz tablo jau 2:5. Mača beigu daļā Olafs Aploks vienus vārtus atguva, bet punktu spēlei vienalga pielika viesi - 37. sekundes pirms spēles beigām Aleksandrs Macijevskis raidīja ripu tukšos vārtos.

Nākamā spēle komandai jau 27. janvārī Volvo ledus hallē pret tiešo konkurenti uz ceturto vietu «Rīga/Prizma».

0.27894902229309 56(0) - 0.19144487380981 2024.04.20. 04:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=35383 ip: 172.69.6.127 usememcache: 1