ZIŅAS / Jelgavas ziņas / (Raksts) /

Sumina aprīļa un maija izcilniekus sportā

Raksts publicēts: 2017.06.27. 17:05:36
Raksta autors: Jelgava.lv

Šodien Jelgavas domē tika sumināti aprīļa un maija labākie pilsētas sportisti. Svinīgajā pasākumā pirmo reizi piedalījās Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece sociālo lietu, veselības aizsardzības, kultūras, izglītības un sporta jautājumu programmā Rita Vectirāne.

Par panākumiem aprīlī tika sumināta cīkstone Milēna Rinkeviča (treneris Kims Usačevs), kura svara kategorijā līdz 65 kilogramiem ieguva 3. vietu Eiropas meistarsacīkstēs jauniešiem sambo. Savukārt karatists Kristiāns Platais (treneris Vitālijs Mišins) izcīnīja 2. vietu Ziemeļvalstu karatē čempionātā "Nordic Championship 2017". Tāpat aprīlī Latvijas sieviešu hokeja izlases rindās 3. vietu pasaules 1. divīzijas čempionātā izcīnīja Anna Kubliņa.

Tāpat par 1. vietu Baltijas čempionātā brazīļu džiudžitsu "Baltic Open BJJ Championship 2017" svara kategorijā līdz 82,3 kilogramiem tika sumināts Krišjānis Grantiņš un treneris Aleksandrs Šmeļovs, bet badmintona kortos veiksmīgs starts Latvijas čempionātā dubultspēlēs padevās Paulam Eliasam Rozenvaldam – izcīnīta 1. vieta.

Bronzas godalgas sievietēm un vīriešiem Latvijas volejbola čempionātā izcīnīja attiecīgi VK "Jelgava/LU" (treneris Jānis Leitis) un VK "Biolars/Jelgava" (treneris Jurijs Deveikus).

Par sasniegumiem maijā tika sumināti 11 individuālie sportisti un basketbola klubs "Jelgava/BJSS" (treneris Varis Krūmiņš), kas izcīnīja uzvaru Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā.

Augstākais sasniegums starp jelgavniekiem karatistam Kalvim Kalniņam, kurš kļuva par Eiropas čempionu karatē kumitē disciplīnā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Tāpat ziedus, piemiņas medaļu un pateicības rakstu saņēma Sintija Pastare, kurai izdevās ne tikai uzvarēt Eiropas čempionātā svara bumbu celšanā garā cikla vingrinājumā, bet arī labot Latvijas rekordu šajā disciplīnā. Panākums gūts svara kategorijā līdz 63 kilogramiem. Jelgavnieks Renārs Dronga maijā piedalījās pasaules čempionātā svara stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu un svara kategorijā līdz 74 kilogramiem ieguva 5. vietu.

Lieliski maijā bija Jelgavas Cīņas sporta veidu centra trenera Aleksandra Knoha audzēkņi, kuri kļuva par Latvijas čempioniem boksā junioru grupā – Edmunds Lindermanis (līdz 81 kilogramam), Ivis Jass (līdz 57 kilogramiem) un Artūrs Ivanovs (līdz 54 kilogramiem). Tāpat augstus rezultātus Latvijas vasaras čempionātā peldēšanā uzrādīja Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) treneru Astras Ozoliņas un Jeļenas Visockas audzēkņi: Jevgeņijs Boicovs uzvarēja 200 metros brīvajā stilā, bet Iļja Boicovs bija ātrākais 400 metru kompleksajā peldējumā. Tāpat par čempioniem šajās sacensībās kļuva JSPS puišu komanda 4x100 metru kombinētajā stafetē – J.Boicovs, I.Boicovs, Andris Skuja un Didzis Rudavs. Peldētājiem priekšā vēl sacensības Latvijas jaunatnes olimpiādes ietvaros, kas notiks tepat LLU sporta centra peldbaseinā.

Sumināts tika arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenera Sergeja Bobkova audzēknis Roberts Lagzdiņš, kurš tika sumināts par uzvaru Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

AUTOdoc.lv

0.34440088272095 56(0) - 0.25152564048767 2024.04.19. 05:52 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=10&act=4&art=40650 ip: 172.70.131.102 usememcache: 1