Ziedīte

HK "Zemgale" izcīna sudrabu

Raksts publicēts: 2021.04.14. 09:09:53
Raksta autors: LETA

“Olimp”/”Venta 2002” komanda otrdien tika kronēta par “Optibet” hokeja līgas (OHL) 2020./21.gada sezonas čempioni. HK "Zemgale/LLU" otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē "Optibet" hokeja līgā izcīna sudraba medaļas.

“Olimp”/”Venta 2002” “Inbox” hallē Piņķos ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) uzvarēja “Zemgali”/LLU, kas līdz četrām uzvarām zaudēja ar 0-4.

Mājinieki pirmos vārtus guva pirmā perioda 15.minūtē. “Olimp”/”Venta 2002” spēlētājs Lauris Bajaruns piespieda pretiniekus kļūdīties savā aizsardzības zonā, kā rezultātā ripu ieguva Miķelis Rēdlihs. Pieredzējušais uzbrucējs to nogādāja pie Maksima Širokova, kurš vārtu priekšā pamanīja Kirilu Galohu, bet viņš savukārt piespēlēja brīvajam Fjodoram Jarovinskim.

“Olimpieši” izšķirošo atrāvienu veica otrā perioda vidū, kad īsā laikā divreiz realizēja skaitlisko vairākumu. Sākotnēji spēles 30.minūtē Emīls Ezītis apslidoja vārtus, bet viņa pirmais metiens nebija precīzs. Uzbrucējs uzreiz pēc tam tika pie atlēkušās ripas un raidīja to pāri Riharda Cimermaņa plecam. Nepilnu pusotru minūti vēlāk Georgijs Pujacs uz zilās līnijas saņēma ripu un pamanīja vārtu priekšā esošo burzmu. Pieredzējušais aizsargs ripu raidīja vārtu kreisajā augšējā stūrī, panākot 3:0.

“Zemgale”/LLU komandas galvenais treneris Artis Ābols pēc trešo vārtu zaudējuma uzreiz paņēma pusminūtes pārtraukumu. Līdz otrā perioda beigām jelgavniekiem izdevās vienus vārtus atgūt, Ralfam Jevdokimovam gar vārtiem piespēlējot Robertam Petrovičam, kurš no tuvas distances bija nekļūdīgs.

Pēdējā trešdaļā vārtus guva tikai “Olimp”/”Venta 2002” komanda. Lauris Bajaruns jau perioda pirmajā minūtē meistarīgi “izrēķinājās” ar pretinieku aizsargu un beigās arī apspēlēja Cimermani. Septiņas minūtes vēlāk no šaura leņķa drošo 5:1 panāca Galoha. Trešdaļas otrajā pusē abu komandu spēlētāji vairākkārt nevairījās izvicināt dūres, bet tas spēles rezultātu neietekmēja.

Par izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Miķeli Rēdlihu, kurš pagājušā gada novembra vidū pameta Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienību Rīgas “Dinamo”.

Sērijas pirmajās trīs spēlēs “Olimp”/”Venta 2002” uzvarēja ar 3:1, 4:1 un 3:1. “Olimpieši” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3-0 un otrdien uzvaras gadījumā tiks kronēti par Latvijas čempioniem.

Jelgavnieki pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāki pār “Mogo”/LSPA komandu ar 4-2, bet “Olimp”/”Venta 2002” ar 4-1 uzvarēja “Liepāju”.

0.25005197525024 56(0) - 0.16008186340332 2024.04.20. 04:55 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=51424 ip: 172.70.126.66 usememcache: 1