7

FK “Valmiera” uzvar Jelgavā

Raksts publicēts: 2020.07.14. 08:57:24
Raksta autors: LETA

“Valmieras” komanda pirmdien izcīnīja uzvaru “Optibet” Latvijas futbola virslīgas septītās kārtas duelī, viesos ar 2:1 pārspējot “Jelgavas” komandu.

Spēles pirmajā puslaikā bija daudz epizožu, kas varēja noslēgties ar gūtiem vārtiem, bet pirmie to paveica mājinieki, kad 21.minūtē pēc Daniila Hvoiņicka piespēles no tuvas distances ar galvu precīzi sita Jurijs Zaharkivs.

Jau pirmā puslaika vidū “Valmiera” izmantoja divas maiņas – Lukas Silagadzes un Moteza Zadema vietā nāca Ēriks Punculs un Žorži Teišeira. Tieši šis duets palīdzēja izlīdzināt rezultātu, jo 45.minūtē pēc Teišeiras piespēles kāju pielika Punculs, kurš raidīja bumbu tīklā.

Otrā puslaika ievadā, 50.minūtē, Toluvalase Arokodare palīdzēja viesiem pārņemt vadību. “Jelgavas” aizsargi savā soda laukumā nespēja noturēt “Valmieras” spēcīgo uzbrucēju, kurš bez lielas pretestības panāca 2:1. Spēles pēdējās minūtēs “Jelgava” spraigā cīņā nespēja izraut neizšķirtu, bet “Valmiera” pretuzbrukumā izniekoja iespēju palielināt pārsvaru.

Jelgavnieki sezonu sāka ar divām uzvarām, pēc tam cieta trīs neveiksmes pēc kārtas, bet iepriekšējā kārtā ar 1:0 pieveica “Ventspili” un atkal tika pie trim punktiem. Vienīgos vārtus “aļņiem” guva Ņikita Ivanovs.

Turpretī valmierieši sezonas ievadā cieta trīs neveiksmes pēc kārtas, bet nākamajos piecos mačos ir trīs uzvaras un divi neizšķirti. Iepriekšējā kārtā ar 1:0 tika pārspēta “Liepāja”, vienīgos vārtus gūstot Toluvalasem Arokodarem, kurš ar pieciem precīziem sitieniem ir vidzemnieku labākais bombardieris.

Pirms tam “Daugavpils” komanda savā laukumā ar 3:1 pārspēja “Ventspili”.

Svētdien turnīra līdere RFS viesos ar 1:0 pārspēja citu galvaspilsētas komandu “Metta”. Kārtas pirmajā spēlē ar trim vārtiem izceļoties Kulē Mbombo, valsts čempione “Riga” izbraukumā ar 5:1 sagrāva turnīra debitanti “Tukums 2000″/TSS komandu.

Tikmēr svētdien vēju pilsētā paredzētā spēle “Liepāja” – Jūrmalas “Spartaks” ir pārcelta, jo kūrortpilsētas vienības administrācijā konstatēti trīs Covid-19 inficēšanās gadījumi. Lai gan visiem spēlētājiem analīžu rezultāti bija negatīvi, piesardzības nolūkā duelis pārcelts uz septembra vidu.

Virslīgas līderpozīcijās ar 21 punktu septiņās spēlēs ir RFS, bet otrā ar 18 punktiem ir “Riga”. Trešo vietu ar 11 punktiem ieņem “Valmiera”, tālāk ar desmit punktiem seko “Ventspils”, deviņi punkti ir “Jelgavai” un “Daugavpilij”, bet astoņi – Jūrmalas “Spartakam”, kamēr pa sešiem punktiem iekrājušas “Liepājas” un “Metta” komandas. “Tukums 2000″/TSS septiņos dueļos tikusi pie punkta.

1.6180250644684 58(0) - 1.4224743843079 2024.03.29. 13:35 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=49524 ip: 172.71.223.51 usememcache: 1