Laura,
Jadviga

Džudisti Latvijas čempionātā izcīna 7 medaļas

Raksts publicēts: 2020.01.13. 10:37:46

Nedēļas nogalē Rīgā aizvadītas Latvijas meistarsacīkstes džudo U-18 vecuma grupā un Latvijas atklātais džudo čempionāts pieaugušajiem. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi izcīnīja septiņas medaļas. Zelta medaļu un čempiona titulu pieaugušo konkurencē ieguva Vladimirs Ščerbakovs.

11. janvārī Vsevoloda Zeļonija sporta skolas zālē notika Latvijas meistarsacīkstes džudo U-18 vecuma grupā. Sacensībās startēja 93 dalībnieki. Jelgavas BJSS audzēkņi izcīnīja trīs medaļas. Sudraba medaļu svara kategorijā līdz 52 kilogramiem ieguva trenera Sergeja Vasjkova audzēkne Annija Strupā, savukārt bronzu izcīnīja S.Vasjkova audzēkne Elizabete Muntjana svara kategorijā līdz 63 kilogramiem un treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēknis Artūrs Gorniks svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Savukārt 12. janvārī tajā pašā sporta zālē par Latvijas čempiona tituliem cīnījās pieaugušie. Pavisam čempionātā startēja 64 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Čempiona titulu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem izcīnīja Jelgavas BJSS audzēknis V.Ščerbakovs. Sudraba medaļu Latvijas čempionātā ieguva Juris Putins svara kategorijā līdz 90 kilogramiem un Edgars Dukaļskis svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, savukārt bronzas medaļu izcīnīja Marks Sutika svara kategorijā līdz 90 kilogramiem. Sportistus, kuri startēja Latvijas čempionātā pieaugušajiem, sagatavoja treneri K.Usačevs un G.Malējs.

Nākamās sacensības mūsu džudistiem plānotas 25. un 26. janvārī – Baltijas čempionāts.

0.90257906913757 56(0) - 0.19093155860901 2024.04.18. 12:20 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=48052 ip: 172.69.6.173 usememcache: 1