ģimenes locekļi

“Zemgale/LLU” pieveic neuzvaramo “Kurbadu”

Raksts publicēts: 2020.01.09. 12:06:12
Raksta autors: Ruslans Antropovs

Pašaizliedzīga spēle aizsardzība un vārtsarga Riharda Cimermaņa pārliecinošā darbība vārtos, ļāva HK “Zemgale/LLU” pirmo reizi šajā sezonā pieveikt HK “Kurbads” hokejistus ar rezultātu 3:1 (2:0; 0:1; 1:0).

Pirmā trešdaļa sākās ar dinamisku, pozicionālo spēli, kurā priekšroka nebija nevienai no komandām. Ātri uzbrukumi notika uz abiem vārtiem, līdz trešdaļas vienpadsmitajā minūtē jelgavnieki piespieda rīdziniekus kļūdīties un uzbrucējs Juliāns Misjus atklāja spēles rezultātu – 1:0. Pēc tam sekoja HK “Kurbads” vairākums, kurā ledus saimnieki spēja nosargāt savus vārtus neskartus. Trešdaļas astoņpadsmitajā minūtē uz pretinieku vārtiem no nulles leņķa veica uzbrucējs Ričards Bernhards un ripa atrada savu ceļu uz Denija Romanovska sargātiem vārtiem – 2:0.

Otrā trešdaļa iesākās ar mazākumu HK “Zemgale/LLU” sastāvā, kuri izdevās nosargāt, bet ripas kontrole pārgāja viesu pusē, kas trešdaļas trīspadsmitajā minūtē ļāva HK “Kurbads” uzbrucējam Laurim Bajarunam atgūt vienus vārtus – 2:1. Jelgavniekiem bija dažas izspēles pie pretinieku vārtiem, bet tās neizdevās realizēt.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki centās labot otrās trešdaļas kļūdas, bet HK “Kurbads” arī nedomāja atkāpties un spēlēja gana agresīvi. Trešdaļas septītajā minūtē veiksme uzsmaidīja HK “Zemgale/LLU” leģionārs Jegors Kurbatovs (Yegor Kurbatov) guva trešos vārtus – 3:1. Spēles turpinājums izvērtās ar asumiem no abu komandu pusēm un garām pauzēm. Jelgavnieku aizsargs Danils Dolguškins (Danil Dolgushkin) tika noraidīts par salauztās nūjas izmešanu aiz borta, bet rīdzinieku uzbrucējs Juris Štāls – par sitienu ar nūju starp kājām. Trīs minūtes līdz spēles beigām HK “Kurbads” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet vārtus, spēlējot nevienādos sastāvos, nespēja gūt neviena no komandām.

Jau šo sestdien komandas tiksies atkārtoti Kurbads ledus hallē Rīgā un mēģinās turpināt skaidrot attiecības savā starpā par to, kurš pēc Jaunā gada ir labākais.

AUTOdoc.lv

0.11581993103027 55(0) - 0.011868953704834 2024.04.25. 12:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=48027 ip: 172.69.7.166 usememcache: 1