Mirta,
Ziedīte

Labdarības hokeja spēle trenera rehabilitācijai

Raksts publicēts: 2019.12.25. 10:23:34

Svētdien, 22. decembrī, Jelgavas ledus halles laukumā uz spēli tikās Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) un HK «Zemgale/LLU» apvienotā komanda un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) hokeja izlase, lai vāktu ziedojumus trenera Haralda Vasiļjeva rehabilitācijai Vācijā. Spēle noritēja spraigā, bet draudzīgā atmosfērā, noslēdzoties ar rezultātu 5:4 mājinieku labā. Pirms spēles un tās starplaikos līdzjutējus priecēja arī muzikāli un daiļslidošanas priekšnesumi.

Katra spēles trešdaļa ilga 15 minūtes, ierasto 20 vietā, kā arī pulkstenis uz iemetieniem netika apturēts. Spēle aizritēja bez noraidījumiem, par veiktiem pārkāpumiem piešķirot pretinieku komandai soda metienu. Katra komanda spēles gaitā tika pie viena soda metiena, tomēr tajos netika gūti vārti. Abu komandu spēlētāji parādīja savu atdevi, NBS hokejistiem dominējot spēles pirmajā pusē – atklājot rezultātu, kā arī noturot visroku pirmās trešdaļas laikā. Otrajā pusē mājinieki atspēlējās, izraujot pārākumu. Spēle savu asumu nezaudēja līdz pat tās beigām, NBS nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas nepalīdzēja izlīdzināt rezultātu.

Pirms spēles komandas un līdzjutējus videosveicienā uzrunāja H.Vasiļjeva ģimene, tostarp viņa dēls hokejists Herberts Vasiļjevs. Ģimene informēja, ka trenerim ir veiktas divas operācijas Latvijā, kā arī vairākas smagas operācijas Vācijā. 2017. gadā treneris pārcieta insultu un šobrīd viņš atrodas rehabilitācijā, kam arī tiks veltīti spēlē iegūtie līdzekļi. Herberts Vasiļjevs pateicās abām komandām, kā arī uz spēli atnākušajiem skatītājiem par atbalstu.

H.Vasiļjevs ir bijušais latviešu hokeja uzbrucējs un pēc sportista karjeras beigām viņš pievērsās trenera darbam. Viņš ir bijis arī Latvijas hokeja izlases galvenais treneris, bet no 2016. līdz 2018. gadam bija HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris, līdz viņu piemeklēja veselības likstas. HK «Zemgale/LLU» trenera H.Vasiļjeva vadībā 2016./2017. gada sezonu noslēdza ar bronzas godalgām un aizvadīja pusi 2017./2018. gada sezonas.

0.25453686714172 56(0) - 0.17287635803223 2024.04.20. 03:54 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47929 ip: 172.69.58.25 usememcache: 1