Bernadeta

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Olimp»

Raksts publicēts: 2019.12.19. 08:51:36
Raksta autors: Jelgavniekiemlv

Pēc 11 dienu pārtraukuma HK «Zemgale/LLU» izbraukumā aizvadīja spēli pret šābrīža čempionāta līderiem HK «Olimp». Jelgavniekiem nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 1:3.

Spēles sākums galīgi nepatīkams izvērtās jelgavniekiem, kuri jau pirmajā periodā ielaida trīs vārtus. Pirmoreiz mūsu vārtu vīrs Reinis Petkus pretinieku priekšā kapitulēja perioda vidū, un nākamo sešu minūšu laikā HK «Olimp» hokejisti guva vēl divus vārtus, panākot 3:0.

Otrajā periodā jelgavnieki spēlēja daudz aktīvāk un arī vairākkārt apdraudēja HK «Olimp» sargātos vārtus, tomēr, neskatoties uz to, ka jelgavnieki spēja izdarīt 15 metienus, vārtus gūt neizdevās. Labā ziņa ir tā, ka šo 20 minūšu laikā mājinieki uz mūsu vārtiem izdarīja septiņus metienus, bet vārtus neguva, un rezultāts pēc nospēlētām 40 minūtēm joprojām palika 3:0 HK «Olimp» labā.

Trešā perioda sākumā jelgavniekiem izdevās vienus vārtus atgūt – pēc nospēlētas pusotras minūtes HK «Zemgale/LLU» hokejists Jegors Kurbatovs (Nr.72) pārspēja mājinieku vārtsargu. Ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Ričards Bernhards un Aleksandrs Kovirins. Pēc tam sekoja ļoti nedisciplinēta spēle abu komandu izpildījumā. Saņemot abpusēju noraidījumu, komandas divas minūtes spēlēja četri pret četriem, tomēr «Olimp» spēlētāji bija pamatīgi iekarsuši un saņēma trīs disciplinārsodus – pie 10 minūtēm tika Nikolajs Jeļisejevs, Kirils Goloha un Aleksejs Širokovs, turklāt N.Jeļisejevs vēlāk tika noraidīts līdz spēles beigām. Kad spēlē bija atlikušas trīsarpus minūtes, pēc jelgavnieku spēlētāja Juliāna Misjus izgājiena vienam pret pretinieku vārtsargu, mājinieku vārtu vīrs guva savainojumu un bija spiests pamest laukumu. Viņa vietā vārtos stājās Antons Naumovs. Savukārt HK «Zemgale/LLU» vārtsargs R.Petkus vārtus atstāja 42 sekundes pirms spēles beigām, un viņa vietā laukumā devas sestais spēlētājs. Rezultātu mainīt gan vairs neizdevās, un spēle noslēdzās ar 1:3 mājinieku labā. Jāpiebilst, ka viņiem šī ir septītā uzvara pēc kārtas.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 21. decembrī pulksten 13 izbraukumā pret HK «Prizma/IHS».

0.46425795555115 56(0) - 0.21342325210571 2024.04.16. 21:51 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47896 ip: 172.69.59.150 usememcache: 1