7

Jelgavas bokseriem sudraba medaļas Pleskavā (1)

Raksts publicēts: 2019.12.17. 13:05:45
Raksta autors: Jelgavniekiemlv

Nedēļas nogalē Pleskavā notika starptautisks boksa turnīrs, kurā piedalījās ap 200 bokseriem no Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas sporta klubiem. Latviju pārstāvēja 3 bokseri no Jelgavas boksa kluba "Olimpiskais rings" un 1 bokseris no Ozolnieku sporta skolas. Visi sportisti pārveda sudraba medaļas.

Jauniešu grupā Deniss Sidorovs (svara kategorijā līdz 50 kg) pusfinālā uzvarēja Baltkrievijas čempionu un finālā cīņā ar Krievijas sportistu zaudēja, kā rezultātā izcīnīja 2.vietu.

Daniils Vocišs (svara kategorijā līdz 57 kg)  finālā cīnījās ar sporta meistara kandidātu no Baltkrievijas, līdzvērtīgā cīņā piekāpjoties sāncensim, izcīnīta 2.vieta.

Lai arī sportists Dāvis Trahimovičs (svara kategorijā līdz 75 kg) nesen uzsācis sportista gaitas un ringā ir cīnījies 2 reizes, pusfinālā uzvarēja Krievijas bokseri 1 raundā. Savukārt finālā, pieredzēs trūkuma dēļ, cīņa bija pārtraukta 2 raundā un rezultātā sacensībās izcīnīta 2.vieta.

Ozolnieku sporta skolas bokseris Vladislavs Muškets cīnījas jauiešu grupas smagajā svarā. Pirmajā cīņā V. Muškets uzvarēja bokseri no Krievijas. Finālā sportists piekāpās Igaunijas sportistam un izcīnīja sudrabu.

lasīt komentārus (1)

AUTOdoc.lv

1.315967798233 58(0) - 1.1759150028229 2024.03.28. 23:23 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47882 ip: 3.227.252.87 usememcache: 1