6

HK «Zemgale/LLU» atkal uzvar HK «Dinaburga»

Raksts publicēts: 2019.11.28. 07:26:06
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Trešdienas vakarā trešo reizi šosezon HK «Zemgale/LLU» tikās ar HK «Dinaburga», aizvadot spēli Jelgavas ledus hallē. Spēlē ar 9:4 uzvarēja jelgavnieki.

Pirmo periodu mājinieki iesāka ļoti veiksmīgi un nepilnās astoņās minūtēs guva trīs vārtus. Lai gan rezultāts liecināja par jelgavnieku pārsvaru, daugavpilieši nepadevās un turpināja spēlēt aktīvi un uzbrukt, līdz ar trešo atkārtoto metienu vienā uzbrukuma epizodē viņiem izdevās pārspēt mūsu vārtsargu Reini Petku un panākt 1:3.

Otrajā periodā viesiem tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu, kas mājiniekiem bija kā auksta duša. Viņi saņēmās un līdz perioda beigām arī guva divus vārtus. Vienus no tiem vairākumā iemeta Daņils Dolguškins (Nr.2), bet otru vārtu autors ir Juliāns Misjus (Nr.7). Šis periods noslēdzās ar rezultātu 5:3.

Trešā perioda sākumā jelgavnieki turpināja demonstrēt, kurš ir laukuma saimnieks, un sešu minūšu laikā guva trīs vārtus. Vēlāk jelgavnieki nospēlēja nedaudz atslābināti un pieļāva kļūdas, otrreiz spēlē nonākot lielajā mazākumā – šoreiz uz 48 sekundēm. Tās jelgavnieki izturēja, tomēr turpināja spēlēt nevienādos sastāvos – četri pret pieciem. Divas sekundes, pirms laukumā atgriezās piektais HK «Zemgale/LLU» hokejists, daugavpilieši guva savus ceturtos vārtus – 4:8. Punktu spēlei pielika G.Sprukta trešais precīzais raidījums pirmspēdējā minūtē, līdz ar to viņš jau otro reizi pret Daugavpils komandu guva «hattrick». Līdz ar to jelgavniekiem izdevās atkārtot sezonas rezultivitātes rekordu spēlē, turklāt pirmo reizi deviņus vārtus mūsu hokejisti guva arī pret HK «Dinaburga».

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 30. novembrī pulksten 19.15 izbraukumā pret HK «Mogo».

1.0991089344025 58(0) - 0.70373558998108 2019.12.09. 03:10 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47739 ip: 34.225.194.144 usememcache: 1