6

HK «Zemgale/LLU» gūst uzvaru pār HK «Liepāja»

Raksts publicēts: 2019.11.14. 09:06:21
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Pēc izlašu pauzes atsākoties virslīgas čempionātam, HK «Zemgale/LLU» trešdienas vakarā, izbraukumā vēju pilsētā tikās ar HK «Liepāja». Spēlē ar 3:2 labāki bija jelgavnieki. Šī komandām bija trešā savstarpējā spēle šosezon, bet tikai pirmoreiz jelgavniekiem izdevās kurzemniekus uzvarēt.

Abas komandas spēli iesāka aktīvi, tomēr līdz reālam vārtu apdraudējumam pirmajās minūtēs nemaz tik bieži netika, līdz astotajā minūtē veiksmīga epizode padevās liepājniekiem, kuri guva spēles pirmos vārtus – jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja Klāvs Plānics. Piecas minūtes pēc vārtu zaudējuma jelgavniekiem rezultātu izdevās izlīdzināt – panākot 1:1.

Jau otrā perioda pirmajā minūtē jelgavniekiem izdevās izvirzīties vadībā – 2:1. Vārtus guva «Zemgale/LLU» spēlētājs Aleksandrs Pavļenko, kurš uz mirkli bija palicis viens liepājnieku vārtu priekšā. Vēlāk jelgavnieki pārkāpa noteikumus un bija spiesti spēlēt mazākumā, kas izrādījās liktenīgi, jo liepājnieki šo iespēju izmantoja, lai izlīdzinātu rezultātu – 2:2. Kad periodā bija atlikusi vēl nedaudz vairāk nekā minūte, laukumā sākās asumi, un abiem spēlētājiem, kuri vicināja rokas, tika piešķirts noraidījums. Līdz ar to komandas atlikušo laiku līdz perioda beigām nospēlēja četri pret četriem. Rezultāts gan šajā laikā nemainījās, un pārtraukumā komandas atkal devās ar neizšķirtu – 2:2.

Arī trešā perioda pirmo minūti komandas aizvadīja četri pret četriem, bet pēc tam atsāka spēlēt standarta sastāvā. Situācija spēlē saasinājās vien pēdējās trīs minūtēs. Vispirms liepājnieki trāpīja pa mūsu vārtu stabiņu, bet nedaudz vēlāk jau viens pret pretinieku vārtsargu izgāja jelgavnieku spēlētājs Daņils Kuļikovs. Viņa metienu liepājnieku vārtu vīrs gan atvairīja, bet īstajā vietā bija Daņils Dolguškins (Nr.2), kurš ar spēcīgu un precīzu metienu panāca 3:2. Izlīdzināt rezultātu viņiem gan neizdevās, un spēlē uzvaru svinēja HK «Zemgale/LLU».

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 20. novembrī pulksten 19 izbraukumā pret HK «Dinaburga».

0.24609184265137 57(0) - 0.048253297805786 2019.12.10. 22:43 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47634 ip: 172.69.62.243 usememcache: 1