6

«Zemgale/LLU» zaudē HK «Kurbads»

Raksts publicēts: 2019.10.24. 09:04:20
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Trešdien HK «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē uzņēma HK «Kurbads». Jelgavnieki ar 2:5 atzina pretinieku pārākumu.

Viesiem bija nepieciešamas vien 26 sekundes, lai atklātu spēles rezultātu – vārtus guva «Kurbada» hokejists Lauris Bajaruns. Uz šādu nekaunību jelgavnieki atbildēja ar diviem ātriem vārtu guvumiem – vispirms precīzs bija Rustams Begovs (Nr.7), pēc tam Aleksandrs Novikovs (Nr.17). Pirmā perioda vidū kurbadieši pēc precīza Kirila Tambijeva metiena rezultātu izlīdzināja, un ar rezultātu 2:2 periods arī noslēdzās. Jāpiebilst, ka perioda izskaņā «Kurbada» otro vārtu autors saņēma disciplināro sodu un noraidījumu līdz spēles beigām un savai komandai palīdzēt vairs nevarēja.

Otro periodu pārliecinošāk aizvadīja viesi, vairākas reizes pārspējot jelgavnieku jauno vārtsargu. Pirmos vārtus kurbadieši guva, spēlējot vairākumā – jelgavniekiem pietrūka vien desmit sekunžu, lai komanda atkal būtu pilnā sastāvā. Kad ripa mūsu vārtos ielidoja otrreiz, tiesneši pēc rūpīgas videoatkārtojuma noskatīšanās golu neieskaitīja, bet «Kurbads» nepadevās un piecas sekundes pirms perioda beigu signāla vēlreiz pārspēja A.K.Krūklīti, panākot 4:2.

Iesākot trešo periodu, HK «Zemgale/LLU» veica vārtsargu maiņu un vārtos sūtīja Rihardu Cimermani. L.Rancevam gan izdevās pārspēt jelgavnieku vārtu vīru arī trešo reizi, gūstot «hattrick». Ar rezultātu 5:2 spēle arī noslēdzās.

Jau pēc dažām dienām abas komandas tiksies atkal – sestdien, 26. oktobrī, pulksten 15 HK «Zemgale/LLU» dosies izbraukumā pie HK «Kurbads».

0.51873803138733 58(0) - 0.3481240272522 2019.12.12. 22:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47467 ip: 172.69.63.156 usememcache: 1