Rūdolfs, Viviāna,
Rūdis

FK «Jelgava» zaudēja liepājniekiem

Raksts publicēts: 2019.09.30. 07:34:34

Svētdien Liepājā, «Daugavas» stadionā, tika aizvadīta futbola virslīgas spēle starp FK «Liepāja» un FK «Jelgava» komandām. Otrajā puslaikā gūstot trīs vārtus, spēlē ar 3:1 uzvarēja liepājnieki.

Pirmajā puslaikā aktīvāki bija liepājnieki, vairākkārt apdraudot FK «Jelgava» sargātos vārtus. Uzdevuma augstumos bija jelgavnieku vārtsargs Valdislavs Kurakins – gan tverot spēcīgu Jāņa Ikaunieka sitienu, gan izejot tālu no vārtiem un pirmajam savācot vārtu virzienā lidojošo bumbu, gan veiksmīgi nospēlējot pārējās situācijās. Īpaši jāuzteic Ivo Minkeviča pašaizliedzīgais izklupiens, ieslīdot Ričarda Emekas Fraideja ceļā, kurš bija devies ātrajā uzbrukumā un bija ļoti tuvu tam, lai izdarītu sitienu pa vārtiem. Paši jelgavnieki atbildēja ar vienu bīstamu momentu pie liepājnieku vārtiem, tomēr Maksima Votinova sitiens tika nobloķēts. Līdz ar to pirmais puslaiks noslēdzās pa nullēm – 0:0.

Pārtraukumā, šķiet, pareizos vārdus atrada FK «Liepāja» treneris Mareks Zuntners, jo liepājnieki spēli atsāka aktīvi un agresīvi, pirmajās minūtēs nopelnot trīs stūra sitienus un galu galā tiekot pie pirmajiem gūtajiem vārtiem – 47. minūtē jelgavnieku vārtsargu pārspēja J.Ikaunieks.

Divdesmit minūtes vēlāk liepājnieki guva arī otros vārtus – jelgavnieku komandas kapteinis Renārs Rode noslinkoja aizsardzībā, nepiegāja tuvāk Amansio Hose Pinto Fortešam, ļaujot viņam izdarīt sitienu, un bumba ielidoja vārtos. Turpinot izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem, 76. minūtē liepājnieki guva trešos vārtus – jelgavnieku vārtsargu izgājienā viens pret vienu apspēlēja R.E.Fraidejs. Pēdējā spēles minūtē liepājnieki pieļāva kļūdu un jelgavniekiem izdevās gūt goda vārtus – 1:3. Vārtu autors – Ņikita Ivanovs, kuram šie ir ceturtie vārti sezonā.

Mūsu komandai virslīgas čempionātā atlikušas vēl piecas spēles. Nākamā būs 5. oktobrī pulksten 14 Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Spartaks Jūrmala».

0.13617300987244 55(0) - 0.036106586456299 2024.04.17. 01:36 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47269 ip: 172.70.130.151 usememcache: 1