Līksma,
Bārbala

HK «Zemgale/LLU» uzveic «Prizma/IHS»

Raksts publicēts: 2019.09.26. 07:09:10

Trešdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» Jelgavā tikās ar HK «Prizma/IHS» uzvarēja ar rezultātu 6:2.

Interesanti, ka spēles ceturtajā sekundē ripu HK «Zemgale/LLU» vārtsarga Reiņa Petkus sargātajos vārtos ieraidīja Kristiāns Zelts, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts tehniska brāķa dēļ, proti, numurs uz spēlētāja krekla nesakrita ar spēlētāja numuru protokolā. Lielākā daļa perioda tika aizvadīta sausā, līdz 18. minūtē rezultātu atklāja Jelgavas komandas hokejists Daniels Goršanovs.

Otrajā periodā komandas apmainījās katra ar diviem vārtu guvumiem – 23. minūtē «Prizma/IHS» izlīdzināja rezultātu, 24. minūtē jelgavnieki realizēja vairākumu (vārtu autors – Aleksandrs Novikovs), panākot 2:1, pēc astoņām minūtēm viesi vēlreiz izlīdzināja rezultātu, bet perioda izskaņā savus pirmos vārtus šosezon HK «Zemgale/LLU» rindās guva Vladislavs Adeļsons. Kopējā aina pēc nospēlētām 40 minūtēm bija par labu mājiniekiem – 3:0.

Trešajā periodā jelgavnieki realizēja divus vairākumus – 45. minūtē precīzs bija Daniils Dolguškins, savukārt 46. minūtē savus otros vārtus guva A.Novikovs. Protams, iespējas bija arī pretiniekiem, tomēr viņi tās neizmantoja, arī spēlējot lielajā vairākumā pieci pret trim. Sestos «Zemgales/LLU» vārtus guva Ričards Bernhards 52. minūtē. Līdz ar to HK «Zemgale/LLU» svinēja pārliecinošu uzvaru – 6:2.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs sestdien, 28. septembrī pulksten 14, izbraukumā pret HK «Liepāja».

0.31651401519775 56(0) - 0.22570896148682 2024.04.25. 09:16 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47249 ip: 18.222.148.124 usememcache: 1