10
7

FK «Jelgava» neizšķirts ar FK «Ventspils»

Raksts publicēts: 2019.09.14. 18:01:12

Šodien FK «Jelgava» aizvadīja pirmo Virslīgas čempionāta pēdējā apļa spēli, izbraukumā tiekoties ar FK «Ventspils». Spēle noslēdzās ar neizšķirtu – 1:1.

Pirmais puslaiks kopumā nebija pārāk spilgts, tomēr veiksmīgāk tas izvērtās mājiniekiem – viņi 13. minūtē tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, jo noteikumus savu vārtu priekšā pārkāpa Ivo Minkevičs. Soda sitienu izpildīja ventspilnieku kapteinis Jevgeņijs Kazačoks, atklājot spēles rezultātu – 1:0. Puslaika izskaņā jelgavniekiem izdevās izveidot vairākus bīstamus momentus pie pretinieku sargātajiem vārtiem, tomēr bumba vārtos nelidoja, un komandas pārtraukumā devās, ventspilniekiem esot vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā komandas atdzīvojās un spēlēja daudz aktīvāk un azartiskāk nekā pirmajā spēles nogrieznī. Tas nesa augļus – 53. minūtē jelgavnieki izlīdzināja rezultātu: bumbu zem vārtu pārliktņa raidīja Maksims Marusičs, panākot 1:1. Sekoja vairāki bīstami momenti pie vārtiem abos laukuma galos, kā arī daudz pārkāpumu – mājinieki šajā puslaikā nopelnīja piecas dzeltenās kartītes, bet jelgavniekiem tika piešķirtas trīs.

Puslaika izskaņā katra no komandām tika pie iespējas izpildīt tiešo brīvsitienu un izraut uzvaru, bet ne Jelgavas, ne Ventspils futbolistiem tas neizdevās. Līdz ar to spēle noslēdzās neizšķirti – 1:1 –, katrai komandai nopelnot pa vienam punktam. Komandu izvietojumu turnīra tabulā tas gan neizmainīja – ventspilnieki saglabāja trešo pozīciju, jelgavnieki – septīto.

Nākamā Virslīgas spēle Jelgavas komandai būs 21. septembrī pulksten 14 Zemgales Olimpiskajā centrā pret «RFS».

0.090380907058716 57(0) - 0.015232801437378 2024.03.29. 17:34 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=47155 ip: 172.70.134.159 usememcache: 1