Līksma,
Bārbala

FK «Jelgava» uzvar «Spartaks Jūrmala»

Raksts publicēts: 2019.07.28. 09:15:24

Sestdienas vakarā Jūrmalā tika aizvadīta «Optibet» virslīgas 23. kārtas spēle starp komandām «Spartaks Jūrmala» un «Jelgava». Spēlē ar 2:1 uzvarēja jelgavnieki.

Pirmajā puslaikā laukumā norisinājās spraigi notikumi pie abu komandu sargātajiem vārtiem. Pirmoreiz bumba vārtos lidoja 22. minūtē – jūrmalnieki aktīvi spēlēja mūsu soda laukumā, un vārtsargs Vladislavs Kurakins atstāja vārtus un devās burzmā, lai atvairītu uzbrukumu, bet bumba ielidoja vārtos. Vārtu guvums gan netika ieskaitīts, jo tiesneši fiksēja pārkāpumu pret vārtsargu. Otrreiz bumba vārtos lidoja 28. minūtē, kad bumbu jūrmalnieku sargātajos vārtos raidīja jelgavnieku spēlētājs Igors Kozlovs (attēlā). Šis gols tika ieskaitīts, līdz ar to I.Kozlovs guva pirmos vārtus šosezon Jelgavas komandas sastāvā. Puslaiks noslēdzās ar 1:0 viesu labā.

Otrā puslaika sākumā šķita, ka jelgavnieki nedaudz atslābst, un to labi izmantoja jūrmalnieki – 54. minūtē vārtus pēc stūra sitiena ar galvu guva «Spartaka» kapteinis Gints Freimanis, izlīdzinot rezultātu uz tablo. Jelgavnieki tomēr nebija mierā ar šādu notikumu pavērsienu un sāka spēlēt agresīvāk, 77. minūtē atkal izvirzoties vadībā ar 2:1. Arī šos vārtus guva I.Kozlovs – viņš bija īstajā vietā un laikā pēc tam, kad jelgavnieku pirmo uzbrukumu jūrmalnieku vārtsargs ar dūri atvairīja un bumba atlēca. Dažas minūtes vēlāk jūrmalnieki neizmantoja labu iespēju izlīdzināt rezultātu, sitot pa vārtu pārliktni, bet 85. minūtē viņu potenciālais vārtu guvums beidzās ar trāpījumu pa vārtu stabu. Arī kompensācijas laikā, kas bija 3 minūtes, rezultāts uz tablo nemainījās, un spēle noslēdzās ar jelgavnieku uzvaru.

Nākamo kārtu jelgavnieki izlaidīs. Līdz ar to nākamā spēle FK «Jelgava» būs 10. augustā pulksten 18, Zemgales Olimpiskajā centrā uzņemot FK «Metta».

0.33291912078857 56(0) - 0.219158411026 2024.04.25. 21:54 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46773 ip: 172.69.58.75 usememcache: 1