ģimenes locekļi

FK «Jelgava» zaudē FK «Valmiera Glass/ViA»

Raksts publicēts: 2019.06.16. 10:43:57
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdien, 15. jūnijā FK «Jelgava» pirmo reizi šosezon aizvadīja spēli Zemgales Olimpiskā centra stadionā, «Optibet» virslīgas 17. kārtas spēlē uzņemot pie sevis FK «Valmiera Glass/ViA». Spēle noslēdzās ar valmieriešu uzvaru – 1:0.

Šī bija debijas spēle jaunajam Jelgavas komandas trenerim baltkrievu speciālistam Oļegam Kubarevam, kurš pirmo treniņu ar komandu aizvadīja tikai trešdien. Tiesa, spēles laikā laukuma malā atrasties viņš nedrīkstēja, jo vēl nav nokārtotas darba atļaujas formalitātes, tāpēc spēlētājiem padomus deva kluba sporta direktors Sergejs Golubevs.

Pirmajā puslaikā komandas pārmaiņus centās izveidot uzbrukumus pie pretinieku vārtiem, tomēr tikpat cītīgi spēlēja arī aizsardzībā, un līdz ar to nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Spēles 38. minūtē valmierieši pēc uzbrukuma, kurā bumba lidoja pāri vārtiem, izpelnījās stūra sitienu, un, lai gan to tvēra mūsu vārtsargs, šīs epizodes ievadīja nākamo valmieriešu uzbrukumu, kurš izrādījās veiksmīgs – Vladislavam Soloveičikam no distances izdevās pārspēt jelgavnieku vārtu vīru, un 1:0 viesu labā.

Otrā puslaika sākumā vairākas bīstamas epizodes izveidot izdevās jelgavniekiem. Vistuvāk vārtu guvumam bija Aivars Emsis 62. minūtē, kad viņš izgāja viens pret pretinieku vārtsargu, tomēr uzbrukumu novest līdz rezultatīvam iznākumam viņam neizdevās. Arī puslaika turpinājumā jelgavnieki turpināja aktīvi spēlēt uzbrukumā. 84. minūtē atkal A.Emsis bija uzbrukuma smailē, bet cieta sadursmē ar pretinieku vārtsargu – lai gan viņš palika guļam zemē, tiesneši pārkāpumu nefiksēja, un spēles epizode turpinājās, bet noslēdzās bez vārtu guvuma. Dažas minūtes vēlāk A.Emsis vēlreiz tika nogāzts, bet šoreiz valmieriešiem brīdinājums un jelgavniekiem iespēja izpildīt tiešo brīvsitienu – diemžēl Daniils Hvoiņickis sita pāri vārtiem. Pamatlaikā jelgavniekiem neizdevās atspēlēties, bet komandas rīcībā bija vēl piecas minūtes kompensācijas laika. Arī tajā jelgavnieki izdarīja dažus sitienus uz pretinieku vārtiem, tomēr spēle noslēdzās ar viesu uzvaru – 0:1. Jāpiebilst, ka pirmā abu komandu savstarpējā šīs sezonas spēle, kas notika Valmierā, noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Pēc šīs spēles FK «Jelgava» turnīra tabulā ar 13 izcīnītiem punktiem 15 spēlēs atrodas 9. vietā.

Otrā apļa noslēdzošo – 18. kārtas – spēli FK «Jelgava» aizvadīs 21. jūnijā pulksten 18 izbraukumā pret BFC «Daugavpils». Iespējams, ka šajā spēlē jelgavnieku sastāvā būs jau jaunas sejas, jo 17. jūnijā atvērsies pāreju logs un jau šonedēļ komandai treniņos pievienojušies jauni spēlētāji.

AUTOdoc.lv

0.27099394798279 56(0) - 0.17064666748047 2024.04.19. 04:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46438 ip: 172.70.100.232 usememcache: 1