Čili

«Sporto visa klase» jelgavniekiem divas 1. vietas

Raksts publicēts: 2019.05.29. 07:15:44
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) 28. maijā, noskaidroti Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) īstenotā projekta «Sporto visa klase» 5. sezonas uzvarētāji. Zemgali četrās grupās – 3., 4., 5. un 6. klašu – šogad pārstāvēja Jelgavas 4. vidusskolas audzēkņi. Sīvā konkurencē savā klašu grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas 3.c un 4.c klase, bet 5.c un 6.c klase izcīnīja 2. vietu.

Jelgavas 4. vidusskolas 3. c klase izcīnīja projektā pirmo vietu. Ļoti sīvā konkurencē 1. vietu izcīnīja arī Jelgavas 4. vidusskolas 4.c klase. Klase saņēma lielo kausu, medaļas un arī galveno balvu – vienas dienas ekskursiju.

Jelgavas 4. vidusskolas 5.c un 6.c klase finālsacensībās izcīnīja 2. vietu. 6. c klasi no pirmās vietas šķīra vien viens punkts.

Finālsacensībās skolēni sacentās četrās sportiskās aktivitātēs, apliecināja savas teorētiskās zināšanas par olimpisko kustību, atbildot uz desmit jautājumiem, iesniedza gada vērtējumus mācībās, kā arī bija īpaša sacensība pedagogiem – skolotāji sacentās lidojošā šķīvīša mešanā.

Dalība projektā «Sporto visa klase» skolēniem ir bez maksas un programma paredz iesaistīto skolu 3., 4., 5. un 6. klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildu trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu. Savukārt 2. klasēm nodarbības programmas ietvaros notiks ar LSPA izstrādātu metodisko materiālu, kas paredz vecuma grupai atbilstošas fiziskās aktivitātes.

Latvijas Olimpiskās komiteja informē, ka 1. novembrī tiks dots starts projekta «Sporto visa klase» 6. sezonai, kas pulcēs 8000 dalībnieku no 2. līdz 6. klasei. No Jelgavas jaunajā mācību gadā projektā piedalīsies piecas Jelgavas 4. vidusskolas klases, divas Jelgavas 6. vidusskolas klases un pa vienai klasei no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas 3. sākumskolas, Jelgavas 4. sākumskolas.

DELFI.lv ziņas
  Latvijas pirmo pionieru traģēdija – bērnu nāve un izdzīvojušo atgriešanās
  Par 172 000 eiro veidos jaunu datu krātuvi par valsts informācijas sistēmās apstrādātajiem datiem
  Lemberga krimināllietas tiesvedību finiša taisnē negaidīti pametis viens no advokātiem
  TM rosina revīziju saistībā ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un iztiesāšanu
  Trešdien gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +30 grādiem
  No JKP izslēgtie Rīgas domnieki un Putniņš dibinās savu frakciju
  Valdība tomēr vēl nelemj par piecām brīvdienām nākamajos Līgo svētkos

0.50613903999329 58(0) - 0.31931519508362 2019.06.26. 10:00 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46281 ip: 3.85.92.139 usememcache: 1