7

FK «Jelgava» spēlē neizšķirti pret «RFS»

Raksts publicēts: 2019.05.13. 07:41:46
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Svētdien FK «Jelgava» savā treniņbāzes laukumā uzņēma «Optibet» virslīgas turnīra tabulas līderus «RFS». Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Spēle jau no pirmajām sekundēm bija spraiga, un abas komandas cīnījās par katru bumbu, katru laukuma centimetru – daudz pārtvertu bumbu, bloķētu sitienu, mēģinājumu izveidot ātru pretuzbrukumu, tomēr kopumā pirmajā puslaikā komandas vairāk cīnījās par bumbu un tik bieži pretinieku vārtus neapdraudēja. Viena no bīstamākajām jelgavnieku radītajām epizodēm pie viesu vārtiem bija 11. minūtē, kad Naims Šarifi sita uz vārtiem, un bumba tikai nedaudz lidoja garām. Puslaika otrajā pusē «RFS» pārņēma iniciatīvu, izpildīja vairākus sitienus pa jelgavnieku vārtiem, tomēr bez vārtu guvumiem – puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā puslaikā turpinājās samērā līdzīga spēle, kurā dominēja cīņa laukumā, nevis uzbrukumi un sitieni pa vārtiem, tomēr pakāpeniski turnīra tabulas līderi «RFS» spiedienu uz jelgavnieku vārtiem palielināja. Pie dažiem sitieniem tika arī jelgavnieki, bet pamatlaikā neviena no komandām spēlē vārtus tā arī neguva. Papildlaikā – divās minūtēs – komandas apmainījās ar nerezultatīviem uzbrukumiem, un spēle tā arī noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0. FK «Jelgava» tā ir piektā nezaudētā spēle pēc kārtas.

13. kārtas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 17. maijā pulksten 19 izbraukumā  pret FK «Liepāja».

AUTOdoc.lv

0.26551795005798 58(0) - 0.17532062530518 2024.03.29. 09:52 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46139 ip: 44.204.217.37 usememcache: 1