Čili

FK «Jelgava» neizšķirts pret ventspilniekiem

Raksts publicēts: 2019.05.09. 08:33:41
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Trešdien olimpiskā centra «Ventspils» stadionā dabīgā seguma laukumā notika «Optibet» virslīgas 11. kārtas spēles starp FK «Ventspils» un FK «Jelgava». Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Pirmo puslaiku aktīvāk sāka ventspilnieki, jau 3. minūtē tiekot pie standarsituācijas izpildes mūsu vārtu priekšā. Pēc centrējuma ar galvu sita Kaspars Svārups, bet jelgavnieku vārtsargs Germans Māliņš bumbu atvairīja. Ventspilnieki izpildīja vēl vairākus uzbrukumus, bet situācijās, kad bumba lidoja uz vārtiem, vietā bija G.Māliņš. Jelgavnieki bija spiesti vairāk spēlēt aizsardzībā, bet arī viņiem izdevās izveidot dažus uzbrukumus – tie gan nebija rezultatīvi.

28. minūtē jelgavnieki bija spiesti veikt piespiedu maiņu, jo pēc ventspilnieku pārkāpuma spēli turpināt nevarēja Gurams Lukava. Viņa vietā laukumā devās Gurama tautietis Iraklijs Bidzinašvili. Dažas minūtes vēlāk ventspilniekiem izdevās gūt vārtus – bumba pēc Tosina Aijeguna sitiena atsitās pret mūsu kapteini Renāru Rodi, mainīja lidojuma virzienu un ieripoja jelgavnieku sargātajos vārtos. Pirmā puslaika kompensācijas laikā jelgavniekiem ar smagu darbu izdevās rezultātu izlīdzināt – pēc Naima Šarifi izpildītā stūra sitiena jelgavnieki vairākkārt centās ieraidīt bumbu pretinieku vārtos, līdz tas izdevās Aivaram Emsim, panākot rezultātu 1:1.

Otro puslaiku atkal aktīvāk iesāka mājinieki, izveidojot vairākas uzbrukuma epizodes, citu par citu bīstamākas, bet G.Māliņam izdevās savus vārtus noturēt neieņemtus. 68. minūtē ventspilnieku spēlētājs Ingars Sarmis Stuglis pārkāpa noteikumus pret Džaelu Eisdenu. I.S.Stuglim šis pārkāpums izmaksāja sarkano kartīti . Drīz pēc tam bumbu pretinieku vārtos ieraidīja Momčilo Rašo, bet jelgavnieku vārtu guvums netika ieskaitīts, jo pirms tam bija fiksēts noteikumu pārkāpums. Spēles 78. minūtē jelgavnieki veica otro maiņu – Dāvi Indrānu pēc pārkāpuma nomainīja Valērijs Redjko. Kompensācijas laiks – četras minūtes, ko ar bīstamu uzbrukumu iesāka mājinieki. Bet arī kompensācijas laikā bez vārtu guvumiem, un spēle noslēdzās neizšķirti – ar rezultātu 1:1.

12. kārtas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 12. maijā pulksten 16 savā treniņbāzes laukumā Kārklu ielā pret «RFS».

DELFI.lv ziņas
  Ārlietu ministrija Irānai iesniedz notu par aizturētā Latvijas pilsoņa atbrīvošanu
  Policija meklē Olaines novadā pazudušo Elizabeti Mileiko
  Svētdien kļūs vēl par dažiem grādiem karstāks
  Finanšu ministrija rosina palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus
  Uz Valmierasšosejas pie Strenčiem notikusi trīs automašīnu sadursme
  'FaceApp' lietotne nonākusi VDD redzeslokā

0.1988251209259 55(0) - 0.0054876804351807 2019.07.20. 18:01 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46111 ip: 35.153.73.72 usememcache: 1