Mintauts, Alfs,
Bernadeta

FK «Jelgava» apspēlēja BFC «Daugavpils»

Raksts publicēts: 2019.04.28. 08:47:15

Sestdien «Optibet» futbola Virslīgas 9. kārtas mačā futbola kluba «Jelgava» galvenā komanda ar 1:0 apspēlēja BFC «Daugavpils».

Mača pirmo puslaiku Marian Pahara vadītā «Jelgava» aizvadīja ar ievērojamu pārsvaru. Jelgavnieki daudz kontrolēja bumbu, tomēr momenti pie sāncenšu vārtsarga Daņilo Kučera vārtiem neveidojās tik bieži. Reālāko vārtu gūšanas iespēju mājinieki izveidoja puslaika otrajā pusē. 32. minūtē pēc stūra sitiena izspēles bumba nonāca pie Dāvja Indrāna, kurš sita bumba caur spēlētāju burzmu un trāpīja pa vārtu stabu. Vēl vienu labu uzbrukumu «Jelgava» izveidoja pēc piecām minūtēm, kad Gurama Lukavas piespēli gar vārtiem rezultatīvā sitienā pārvērst nespēja Aivars Emsis. Daugavpilieši savukārt spēles pirmajās 45 minūtēs neko vērā ņemamu neizveidoja.

Pēc pārtraukuma Jelgavas vienība turpināja kontrolēt bumbu un veidot spiedienu uz sāncenšu vārtiem. «Daugavpils» arī saka rast iespējas gūt vārtus. Jelgavnieki savu iespēju sagaidīja un izmantoja mača 72. minūtē - Emsis atrada brīvo zonu, pietuvojās pretinieku vārtiem un raidīja bumbu apakšējā stūrī (1:0). Atlikušajā spēles laikā jelgavnieki prasmīgi nosargāja minimālo pārsvaru un izcīnīja trešo uzvaru šosezon.

Turnīra tabulā Jelgavas klubs pacēlies uz 5. vietu, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē apsteidzot pretiniekus no Daugavpils.

0.79434704780579 56(0) - 0.5246729850769 2024.04.16. 22:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=46036 ip: 172.70.131.52 usememcache: 1